10 mobilo piedzīvojumu spēles, kas aizvedīs tevi virtuālā ceļojumā

Mobilie spēļu lietotnes izceļas ar pieejamību un spēlēšanas vienkāršību, kļūstot par fantastisku alternatīvu tradicionālajām spēlēm.

Šīs spēles piedāvā dažādas un aizraujošas pieredzes ar moderno tehnoloģiju, kas nodrošina aizraujošas piedzīvojumu. Šajā rakstā iegrimstam 10 labākajās mobilajās piedzīvojumu spēlēs.

Esiet gatavi izpētīt jaunus ķēķus, ieslīgt aizraujošos stāstos un risināt sarežģītas mīklas. Sagatavojieties episkam ceļojumam un neaizmirstamām pieredzēm.

1. Genshin Impact

Genshin Impact ir mūsu sarakstā ar mobilajām spēlēm tāpēc, ka tā piedāvā atvērts pasaules pieredzi ar elementārajām maģijas cīņām. 

Dodies piedzīvojumu spēlē uz mobilā ierīce un izpēti apbrīnojamos ainavas, uzvarē savus ienaidniekus un atklāj elementu spēku noslēpumus pa ceļam.

 • Izdošanas datums: 2020. gada 28. Septembris
 • Google Play novērtējums: 4.6/5 (Tas ir bezmaksas lietojumprogramma spēle Android ierīcēm)
 • Izstrādātājs: miHoYo
 • Spēles tips: Darbības lomu spēle (RPG)

Pozitīva atsauksme:

“Parasti man nav īpaši iecienītas spēles, bet Genshin Impact mani ir piesaistījis. Ja neesmu uzmanīgs, varu pavadīt stundas, izpētot apkārtējo teritoriju. Spēles process ir plūstošs, un es neesmu saskāries ar nekādām problēmām. Vienīgais, kas mani nedaudz kaitina, ir piespiedu sižeta gaitas progresēšana. Es vēlētos iespēju pārlekt dialogus komisijās, jo dažreiz nejauši sāku neobligātu un tā ir jāpabeidz vai jārestartē lietojumprogramma. Izņemot to, nav nekas ko sūdzēties. Spēles process ir baudāms, īpaši mobīlajā ierīcē.”

Negatīva atsauksme:

“Spēle ir lieliska, bet tā aizņem pārāk daudz atmiņas. Tai ir nepieciešamas dažas uzlabojums: 1. Noņemt no spēles liekos elementus. 2. Ieviest opciju atiestatīt raksele, ļaujot spēlētājiem atgūt 80% izmantoto materiālu un izmantot šo funkciju reizi nedēļā. Palielināt rezīna pieejamību, jo spēle attīstās, bet rezīna daudzums paliek tas pats. Iedomājieties pievienot rezīnu veikalam, iespējams, piecus mēness rezīna mēnesī, līdzīgi kā vēlmju sistēma.”

Ar iespēju lejupielādēt spēles bez maksas Android ierīcēm, Genshin Impact ir vērts izmēģināt. Turklāt tas ir pieejams visās platformās bez maksas.

2. Among Us

Iegrimstiet Among Us pasaulē, aizraujošā sociālā noteikšanās spēlē, kur spēlētāji, kā apkalpes locekļi, sadarbojas, lai pabeigtu uzdevumus kosmosa kuģī vai kosmosa stacijā, nogalinot krāpniekus, kuri ir noskaņoti uz viņu likvidēšanu.

Šai spēlei ir ieguvis lielu popularitāti tās savienojuma dēļ starp~ darba komandas un apmānības, padarot to par vienu no labākajām piedzīvojumu mobilajās spēlēs.

Vai jūs spēsiet identificēt krāpniekus un garantēt savas apkalpes drošību šajā fascinējošajā mobilajā spēlē?

 • Izdošanas datums: 15. jūnijs 2018. gadā
 • Google Play vērtējums: 4,5/5 (Pieejams kā bezmaksas lejupielāde Android ierīcēm).
 • Attīstītājs: InnerSloth LLC
 • Spēles tips: Multiplayer galda spēle

Pozitīva atsauksme:

“Among Us ir absolūta sprādziene! Pielāgošanas iespējas, dažādu kartiņu dažādība un izjaukšanas un meklēšanas režīms, tur spilgtumu augstu. Tomēr ir maza nelielība. Rakstot ziņojumu, tastatūra un teksta lauks aizņem lielāko daļu ekrāna, padarot sarunu sarežģītu novērošanu. Kompaktāka, tēmai pielāgota tastatūra uzlabotu pieredzi. Ērtības nolūkā es noteikti iesaku pamēģināt Among Us. Apskatiet savu iekšējo aizdomīgo!”

Negatīva atsauksme:

“Es esmu liels Among Us fane, bet jaunākā atjaunināšana ir bijusi vilinošs. Tā ir pilna ar kļūdām; man bieži ir jāiziet un jārestartē spēle vairākas reizes sakaru problēmu dēļ. Turklāt pēc spēles pabeigšanas man bieži sagaida melns ekrāns, nevis spēle ielādējas. Turklāt zaļais kontūrs visā vietā, sākot no uzdevumiem līdz spēļu serveriem, ir vienlaicīgi kairinošs un novēršošs. Tas ir jautājums par personīgu garšu, bet tas atņem no spēles kopējā baudīšanas.”

3. Pokémon GO

Pokémon GO kvalificējas kā viena no augstāk vērtētajām mobilo spēļu lietām un viena no labākajām piedzīvojumu spēļu lietām, pateicoties tās iedziļinātajai papildinātās realitātes pieredzei. 

Spēlētāji dodas ceļā uz reālās pasaules piedzīvojumiem,, atstājot savas dīvāniņas, lai noķertu dažādus Pokémonus. 

Regulāras atjaunināšanas nodrošina jaunus radījumus un funkcijas, piemēram, cīņas zālēs, notikumus un sociālās interakcijas. Lai arī tas nav ekskluzīvs Play Store, tas ir izcils spēle izpētei un Pokémonu noķeršanai reālajā pasaulē.

 • Izlaišanas datums: jūlijs 6, 2016
 • Google Play vērtējums: 4.1/5 (Bezmaksas ar iekšējās pirkšanas iespējām)
 • Izstrādātājs: Niantic, Inc.
 • Spēles tips: Papildinātās realitātes (AR) piedzīvojumu spēle

Pozitīva Atsauksmes

“Pēc četriem gadiem lielākās problēmas ir atrisinātas. Spēle ir fantastiska, neraugoties uz laika pa laikam parādīto kļūmēm. Uzdevumu atveršana un atkārtošana palīdz. Izstrādātāji dodas pareizajā virzienā. Viens vienīgais trūkums ir kaitinošās cīņas apziņošanas ziņojumi. Ir telpa uzlabojumiem, bet spēle kopumā ir baudāma un motivējoša.”

Negatīva Atsauksmes

“Spēles koncepts ir briljants, bet tā kvalitāte ir pazeminājusies. Vairāk maksas funkciju, lieku grafiku un pastāvīgs aizkavējums, kļūdas un gļuki mazina pieredzi. Niantic fokusēšanās uz peļņu apdraud spēlētāju prieku. Jaunajiem spēlētājiem netiek ieteikts, un esošie spēlētāji mani nožēlo.”

Pokémon GO ir aizraujošs veids, kā izpētīt reālās pasaulēs esošas vietas, medīt Pokémonus, tai skaitā retos un spēcīgos Legendāros Pokémonus.

4. Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile ir nepieciešams iekļaut jebkurā augstāko bezmaksas mobilās spēles sarakstā. Šī spēle nes pasaulē zināmo Call of Duty sēriju jūsu pirkstu galiem ar dažādos attēlusāstāv apskatāmos mobilo grafikus. 

Tajā ir intensīvas daudzspēlētāju sadursmes un aizraujošs

5. PUBG Mobile

PUBG Mobile, uzticams oriģinālā PlayerUnknown’s Battlegrounds adaptācija, ir izcil spēļu kaujas royale žanrā. 

Tā pelnīja vietu mūsu labāko mobilo spēļu sarakstā, piedāvājot aizraujošu cīņu par izdzīvošanu. Spēlētāji nolaižas ar izpletni uz salas, cenšoties būt pēdējais, kas paliek dzīvs, vai nu viens, vai komandās. 

Šī bezmaksas spēle lepojas ar reālistisku grafiku un aizraujošu darbību. Izmēģini šīs izdzīvošanas spēles izjūtu patstāvīgi.

 • Izdošanas datums: 19. marts 2018. gadā
 • Google Play vērtējums: 4.2/5
 • Izstrādātājs: PUBG Corporation
 • Spēles tips: Battle Royale

Pozitīvs atsauksmes:

“Izņēmīgi labi paveikts. Tas izmanto 3,90 GB manā Samsung Android telefonā, kas šķiet būtisks lielai mobilo spēļu daudzumam. Pārliecinieties, ka jums ir vismaz 5 GB brīvas atmiņas (ne RAM) optimālai sniegumam. Pat ar zemākās klases ierīcēm spēle darbojas viļņaini ar zemu grafikas iestatījumu. Kartes un vizuālie elementi ir fantastiski, ar plūstošiem grafiskiem un reālistiskiem ierocu skaņas efektiem. Kontroli un lietotājam draudzīgo interfeisu ir līdzīgi gluds. Augsta līmeņa mobila spēļu pieredze.”

Negatīva atsauksme:

“Lai būtu skaidrs, šī spēle ir lieliska. Spēlēju kopš 2019. gada, un mehānismi ir viļņaini, nepārtraukti uzlabojoties. Tomēr ir būtisks jautājums: nopietna kadru ātruma samazināšanās kopš pēdējās atjaunināšanas. Spēle pasliktinās, kad citi spēlētāji ir apkārt un atkāpj tiesā, turpinot mazgāt, līdz esmu vai nu nogalināts, vai izbēdzis. Dažreiz tekstūras netiek pareizi ielādētas. Mani draugi arī piedzīvo aizkavēšanos. Ja izstrādātāji varētu ieviest super plūstošu grafiku un maināmu FOV līdzsvarai, tad es pārdomātu savu nostāju.”

Ar vairāk nekā 500 miljonu lejupielāžu šī spēle ir hita iemesls. Grafika ir neparasta, un spēles process ir pievilcīgs līdzīgi kā Fortnite.

6. Minecraft

Minecraft ir ļoti populāra mobilo spēļu lietojumprogramma. Tās iesaistošais piedzīvojumu sniegums ir galvenais piesaistes elements lietotājiem.

Tomēr tā nav bezmaksas, tomēr tā ļauj spēlētājiem veidot un izpētīt blokiem bāzētus virtuālos pasaulē.

Spēle piedāvā neierobežotas iespējas, ļaujot spēlētājiem veidot struktūras, iegūt resursus, veidot rīkus un piedalīties piedzīvojumos ar draugiem. Varat iegūt arī jaunus ādas un daudz ko citu.

 • Izlaišanas datums: 2011. gada 17. novembris
 • Google Play vērtējums: 4.5/5 (Bezmaksas izmēģinājums Android ierīcēs, pēc izmēģinājuma cena ir $6.99)
 • Izstrādātājs: Mojang Studios
 • Spēles tips: Smilšu kastes Piedzīvojumu Spēle

Pozitīvs atsauksmes:

“Fantastiska spēle! Es vēlētos, lai būtu vairāk mīļu dzīvnieku, taču kopumā šī spēle ir aizraujoša un pilna piedzīvojumu.”

Negatīvs atsauksmes:

“Spēle ir izcila, piedāvājot bezgalīgu radošo brīvību, bet tā nepietiek salīdzinājumā ar Java izdevumu, un tajā ir pilns ar kļūdām. Piemēram, kad valkāju burvju bruņas, tekstūra sega visu manu raksturu! Tā arī aizplēšas atverot, un esmu pamanījis kļūdu ar levitāciju un elytra. Pakalpojumu kvalitāte ir neapmierinoša.”

Ja meklējat izklaidējošas spēles Google Play veikalā, šī varētu piesaistīt jūsu uzmanību.

Pocket Edition piedāvā gandrīz visu, kas pieejams PC versijā, ar plašu saturu un modifikācijām, lai uzlabotu jūsu pieredzi.

7. Fortnite

Fortnite, lai arī nav jaunākais pievienojums Google Play veikalā, iespējams atšķiras ar savu platformu šaha spēli, kas ir būtisks šāda veida mobilo spēļu priekšrocība. 

Šis bezmaksas kaujas royale spēle samēra spēlētājus cīņā pret viens otru uz sarūkošas kartes. 

Tās atšķirīgās celtniecības mehānikas un spilgtā mākslas stila nodrošina ātru darbību un pastāvīgas atjauninājumus, lai saglabātu spēli svaigu.

 • Izdošanas datums: 2017. gada 25. jūlijs
 • Google Play vērtējums: 4.2/5 (Bezmaksas ar turpmākām pirkumiem lietotnē)
 • Izstrādātājs: Epic Games
 • Spēles veids: Battle Royale

Pozitīva apskate:

“Fortnaita tiešām īstenoja augstā līmenī panākto uzvaru royale. Sākumā uzskatīju Fortnaita daudzumu par pārāk lielu. Tomēr es sapratu savas iepriekšējās aizspriedumus. Fortnaita mani ir iekarojusi ar savu šarmu. Daži var šaubīties, bet viņu prasmes trūkums skaļi runā pats par sevi. Laiks uzlabot savu spēli, draugi. – alek no manas mātes gudrās ledusskapītes”

Negatīva apskate:

“Nav īsta nepieciešamība pēc spēles dokumentālās filmas, kad vienkārši varat skatīties bezmaksas spēles video tiešsaistē, neiztērējot naudu par kaut ko lieku!”

Tiem, kas bauda multfilmu stilu un pielāgojamu spēlēšanu bez jebkāda asinspīlējuma, šīs mobilās spēles bezmaksas APK lejupielāde varētu būt tieši tas, ko izvēlēsities.

8. Garena Free Fire

Garena Free Fire ieņem savu vietu mūsu sarakstā kā bezmaksas mobilā spēļu lietotne ar savu aizraujošo pieredzi. 

Šai mobilajai cīņas royale spēlei ir īsas spēles un tā ir ievērojami ietekmējusi nozari. Starp bezmaksas Android darbības spēlēm tā ir pazīstama ar savu spēju uzlabot stratēģisko domāšanu

Spēlētāji izlaižas ar izpletni uz salas, vāc ieročus un sacenšas, lai būtu pēdējais, kas stāv kājās starp 49 citiem.

 • Izdošanas datums: 4. decembris 2017. gadā
 • Google Play Vērtējums: 4,2/5 (Bezmaksas Android ierīcēs)
 • Izstrādātājs: Garena International I Private Limited
 • Spēles Tips: Royale cīņa

Pozitīvs Atsauksme:

“Es esmu pavadijis daudz laika Garena Free Fire un tā ir patiešām aizraujoša. Tomēr ir viena problēma: pēc pretinieka nokāršanas es vēlētos, lai mūsu nākamie šāvienu laikus nesērtu uz viņiem. Ir frustrējoši mēģināt nogalināt nākamo pretinieku, tikai, lai šāvieni trāpītu nokritušajam, piedodot ienaidnieka komandai iespēju mani uzvarēt. Neraugoties uz to, tas ir viens no maniem iecienītākajiem spēļu un man patīk to spēlēt.”

Negatīva Atsauksme:

“Pēc pēdējās atjaunināšanas mana Free Fire konta praksē ir praktiski neizmantojams. Nodrošinošs iznākots ar varonīga zvaigžņu skaitu turpina rādīties, liedzot man piekļūt jebkuram spēles aspektam. Es nevaru pielāgot neko vai pat spēlēt maču, jo šī peldošā informācija neiet prom. Man nav svarīgi par atlīdzību; es vienkārši vēlos, lai spēle būtu atkal jautra. Es vēlētos, lai varētu jums parādīt video par šo kļūdu.”

Kaut arī tas var nebūt jaunākā spēle telefonam, Free Fire izaicina jūsu stratēģisko domāšanu, padarot to par vienu no interesantākajām un populārākajām spēlēm. 

Un tas ir ērti lietojams!

9. Clash Royale

Clash Royale iegūst savu vietu kā viena no labākajām bezmaksas spēlēm Android veikalā, ļaujot tev uzvarēt reāl laika daudzspēlēju kaujās. Spēlētāji kolekcionē un uzlabo kārtis ar karaspēkiem, buram un aizsardzības līdzekļiem, lai veidotu savas kaujas kārtis un sacenstos intensīvās viens pret vienu cīņās.

 • Izdošanas datums: 2. marts 2016
 • Google Play vērtējums: 4.3/5 (Android spēles, bez maksas lejupielāde, ar iespējām iegādāties iekšējās lietojumprogrammas)
 • Izstrādātājs: Supercell
 • Spēles veids: Stratēģijas tornu aizsardzība

Pozitīva atsauksme:

“Man patīk šī spēle; tā ir bez maksas un iesaistoša. Lai gan daži spēlētāji pērk spēka uzlabojumus, tas nav kavējis manu prieku vai panākumus mačos. Spēles sarežģītība un reālās laika stratēģijas elementi piešķir aizraušanu, un īsais spēles ilgums to padara interesantu. Man būtu jauki, ja būtu ļauja padevēties, ja esmu būtiski atpalicis”.

Negatīva atsauksme:

“Spēle ir pasliktinājusies ar katru atjauninājumu. Jaunais torņa karaspēks ir bezjēdzīgs, un es esmu novērojis biežas pārtraukšanas, kas ir frustrējoši. Pēdējās lietotāja saskarnes izmaiņas ir neērtas, padarot kārtis būvēšanu un navigāciju par lieku slogu. Šķiet, ka spēle ir nobijusies pret maksu-lai-laimēšanu modeli, šķirojot peļņu pāri spēlētāju pieredzei”.

Kaut arī Clash Royale nav jaunpienācējs viedtālruņu spēļu pasaulē, tas piedāvā izraisa spēju, kad tu nodedzini torņus un cīnies par kroni.

10. Roblox

Roblox ir ļoti populāra bezmaksas Android spēle, kas nodrošina tiešsaistes platformu, kur spēlētāji var izveidot un iesaistīties spēlēs virtuālajā pasaulē. 

Ar neaprēķināmu lietotāru radītu spēļu skaitu, ir plašs žanru klāsts, ko var izpētīt, sākot no lomu spēļu piedzīvojumiem līdz daudzspēlētāju sacensībām.

 • Izlaišanas datums: 1. septembris 2006
 • Google Play vērtējums: 4,4/5 (Bezmaksas lietotnes un spēles Android, ar iekšējām pirkumiem)
 • Izstrādātājs: Roblox Corporation
 • Spēles veids: Smilšu kaste, MMO

Pozitīva atsauksme:

“NETICAMS SPĒLE! Avatara pielāgošanas iespējas ir plašas, un tā ir lieliska platforma, lai iegūtu mūža ilgus draugus vai spēlētu kopā ar mīļajiem. Gadījuma reizes, kad spēle nolietojas, ir saistītas ar manu zemu kvalitātes datoru, tāpēc es iesaku uz mazāk jaudīgiem ierīcēm samazināt grafikas iestatījumus. Jūs varat izmantot balss čatu vai publisko čatu, lai sazinātos ar draugiem. Kopumā man šī spēle ir 9,9/10, neraugoties uz periodiskajām nolaišanām.”

Negatīva atsauksme:

“Pastāvīgie uznirstošie logi spēlē ir kaitinoši, šķietot, cenšoties jūs nospiest veikt pirkumus. Pirkuma pogu novietojums netālu no būtiskiem spēles vadības elementiem rada manipulācijas sajūtu. Lags problēmas, īpaši dažādos šķēršļu kursos, ir viltīgas. Nemaina uzstādīšanas vadību izskatīgā. Es jūs negribu ieteikt šo spēli.”

Roblox var nebūt jaunākais atkritums, bet tas ir spēle, kas ir pastāvīgi izturējusi laika izmēģinājumu.

Kāpēc Android spēļu uzstādība ir tik populāra?

Viens no galvenajiem iemesliem ir iespēja lejupielādēt interesantas Android spēles bez maksas. Šeit ir vairāki iemesli, kāpēc tas ir tik populārs:

 • Platības Android ierīces: Spēļu popularitāti Google Play veikalā lielā mērā nosaka plašais Android ierīču klāsts. Android ir pieejams gan uz viedtālruņiem, gan planšetdatoriem.
 • Viegla spēļu atklāšana un uzstādīšana: Google Play veikals ir centrālais centrs, kas padara jaunu mobilo spēļu atrašanu un uzstādīšanu vieglu, nodrošinot piekļuvi visām jūsu iecienītākajām spēļu pieredzēm.
 • Daudzveidīga spēļu žanru izvēle: Vai jums interesē darbības, stratēģijas vai simulācijas spēles, ir kaut kas katram.
 • Sociālā savienojamība: Sociālās funkcijas uzlabo spēļu pieredzi, ļaujot spēlētājiem dalīties ar sasniegumiem un sacensties daudzspēlētāju sacensībās.

Šie faktori veicina Android spēļu plašo popularitāti.

Beigu vārdi

Pēc mūsu desmit labāko mobilo piedzīvojumu spēļu apkopojuma, ir skaidrs, ka labākais pieejas veids mobilo spēļu spēlēšanai ir meklēt satraukumu un dažādību.

Ar stratēģiju, piedzīvojumu, mīklām un citiem elementiem mobilo spēļu žanri un grafika izceļas.

Vai tu esi RPG, izdzīvošanas haosa vai kaujas royalu faniem, mobilo spēļu ir kaut kas ikkatram spēlētājam.

Lasīt citā valodā