10 mobiliųjų nuotykių žaidimų, kurie nuskraidins jus į virtualią kelionę

Mobilusis žaidimas išsiskiria savo prieinamumu ir lengvumu, tarnaudamas kaip puikus pakaitalas tradiciniam žaidimui.

Šie žaidimai siūlo įvairiausias ir įkvepiančias patirtis su pažangia technologija, žadančia įtemptas nuotykių. Šiame įraše įsigilinsime į 10 geriausių mobiliojo nuotykių žaidimų.

Paruoškite save tyrinėti naujas sritis, įsigilinti į įkvepiančias pasakas ir spręsti iššūkius pūsluotų galvų. Pasiruoškite epinei kelionei ir įsimintinoms patirčioms.

1. Genshin Impact

Genshin Impact yra mūsų sąraše mobiliojoje žaidimų dėžutėje dėl to, kad jis siūlo atviro pasaulio patirtį su elementariųjų magijos mūšiais.

Išsiruoškite į nuotykių žaidimą mobiliame įrenginyje, kad galėtumėte tyrinėti nuostabias peizažas, nugalioti savo priešus ir atrasti elementinių jėgų paslaptis.

 • Išleidimo data
 • Google Play įvertinimas
 • Kūrėjas
 • Žaidimo tipas

Teigiamas atsiliepimas:

“Nors įprastai nemėgstu žaidimų, Genshin Impact mane patraukė. Galiu praleisti valandas tyrinėdamas, jei neatsargiai. Žaidimas veikia sklandžiai, ir nekyla jokių problemų. Vienintelė nepatogumas yra priverstas siužeto progresavimas. Pirmenybę teikčiau galimybei praleisti dialogus komisijų metu, nes kartais atsitiktinai pradedu fakultatyvų ir vis tiek turiu baigti arba paleisti programą iš naujo. Be to, nėra skundų. Žaidimas yra įdomus, ypač mobiliuosiuose įrenginiuose.”

Neigiamas atsiliepimas:

“Žaidimas yra puikus, bet jis užima per daug vietos. Jam reikia kelių tobulinimų: 1. Pašalinkite nereikalingus elementus iš žaidimo. 2. Įtraukite galimybę atnaujinti veikėjo duomenis, leidžiant žaidėjams atgauti 80% naudotų medžiagų ir naudoti šią funkciją kartą per savaitę. Padidinkite sirupų kiekį, nes žaidimas plečiasi, bet sirupų kiekis lieka toks pat. Svarstykite galimybę pridėti sirupus į parduotuvę, galbūt penkis mėnulinius sirupus, panašius į pageidavimų sistemą.”

Galėdami nemokamai atsisiųsti žaidimus Android įrenginiams, verta išbandyti Genshin Impact. Be to, jis prieinamas nemokamai visose platformose.

2. Among Us

Pasinerkite į Among Us pasaulį, įtemptą socialinį atradimo žaidimą, kuriame žaidėjai, kaip įgulos nariai, bendradarbiauja atliekant užduotis kosmoso laive arba kosminėje stotyje, kartu išaiškindami suklastotus, siekiančius jų eliminacijos.

Šis žaidimas pelnė didelį populiarumą dėl savo susimaišiusios komandos ir apgaulės, todėl jį galima laikyti vienu geriausių nuotolinių žaidimų nuotolinio žaidimų sąraše.

Ar sugebėsite identifikuoti suklastotus ir užtikrinti savo įgulos saugumą šiame įdomiame mobiliame žaidime?

 • Leidimo data: 2018 m. birželio 15 d.
 • Google Play įvertinimas: 4,5 / 5 (Prieinama nemokamai atsisiuntimui „Android“).
 • Kūrėjas: InnerSloth LLC
 • Žaidimo tipas: Daugelio žaidėjų šventinis žaidimas

Teigiama apžvalga

“Among Us yra tiesiog nuostabus žaidimas! Parametrų pritaikymo galimybės, įvairūs žemėlapiai ir įtemptas pasislėpimo režimas išlaiko aukštą įtempimo lygį. Tačiau kyla nedidelis nepatogumas. Rašant pranešimą, klaviatūra ir teksto laukas užima didžiąją dalį ekrano, todėl sunku sekti pokalbį. Kompaktiška, temomis suderinta klaviatūra pagerintų naudojimosi patirtį. Nepaisant to, aš labai rekomenduoju išbandyti Among Us. Įsiklauskite į savo vidinį atrodytį!”

Neigiama apžvalga

“Aš esu didelis Among Us gerbėjas, bet naujasis atnaujinimas buvo nusivylimas. Jis pripildytas klaidų; dažnai tenka išeiti ir paleisti žaidimą kelis kartus dėl ryšio problemų. Be to, baigęs žaidimą, kartais sutinku su juodu ekrano vietoje žaidimo pakrovimo. Be to, žaliasis kontūras viskam, nuo užduočių iki žaidimų serverių, yra ne tik erzinantis, bet ir blaškantis. Tai klausimas nuo individualaus skonio, bet jis atitraukia nuo bendro žaidimo malonumo.”

3. Pokémon GO

Pokémon GO užima aukštą vietą mobiliųjų žaidimų rinkimuose ir yra viena geriausių nuotykių žaidimų programėlių dėl savo įtraukiančios papildytos realybės patirties.

Žaidėjai išsiskirsto į tikrus pasaulio nuotykius, paliekantys savo sofa užfiksuoti įvairius Pokémon.

Reguliarios atnaujinimai atneša naujų būtybių ir funkcijų, tokias kaip gimnazijų mūšiai, renginiai ir socialiniai sąveikos. Nors nėra išskirtinai Play Store, tai yra išskirtinis žaidimas, skirtas tyrinėti ir fiksuoti Pokémon realiame pasaulyje.

 • Leidimo data: 2016 m. liepos 6 d.
 • Google Play reitingas: 4.1/5 (Nemokama su programėlių pirkimais)
 • Kūrėjas: Niantic, Inc.
 • Žaidimo tipas: Papildytoji realybė (AR) Nuotykiai

Teigiamo atsiliepimo: 

“Po ketverių metų, dauguma problemų išsprendžiamos. Žaidimas yra fantastiškas, nepaisant kartais būnančių klaidų. Uždarius ir atvėrus programėlę padeda. Kūrėjai eina tinkama kryptimi. Vienintelis trūkumas yra varginančios mūšių pranešimai. Yra vietos tobulinimui, bet žaidimas yra iš viso įdomus ir motyvuojantis.”

Neigiamo atsiliepimo: 

“Žaidimo koncepcija yra puiki, bet jo kokybė nukrito. Daugiau mokamų funkcijų, nereikalingi grafiniai elementai, pastovus trukdymas, klaidos ir bogštai trukdo patirčiai. Niantic dėmesys pelnui šešėliai žaidėjo džiaugsmą. Nerekomenduojama naujiems žaidėjams ir esamiems žaidėjams dėlioju pagalbą.”

Pokémon GO yra įkvepiantis būdas tyrinėti realių pasaulio vietų fone ieškant Pokémon, įskaitant retus ir galingus Legendarinius Pokémon.

4. Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile yra būtinas bet kurio sąraše geriausių nemokamų mobiliųjų žaidimų. Šis žaidimas atneša žymųjį Call of Duty seriją į jūsų iki pat pirties išlaviruotais mobiliaisiais grafiniais elementais.

Jame galima rasti įkarščių daugelio žaidėjų mūšiuose ir įdomų mūšio karališkojo stiliaus režimą.

Žaidėjai turi prieigą prie įvairių žemėlapių, ginklų ir žaidimo režimų, leidžiančių jausti Call of Duty įkarštį bet kur jie būtų.

 • Leidimo data: 2019 m. spalio 1 d.
 • Google Play įvertinimas: 4.5/5
 • Kūrėjas: Activision Publishing, Inc.
 • Žaidimo tipas: Pirmojo asmens šaudyklė (FPS)

Teigiamas atsiliepimas:

“Visiškai penki žvaigždutės! Žaidimo mechanika, grafiniai elementai ir turinys yra nuostabūs. Tačiau susidūriau su keletu problemų. Nuo neseniai atlikto atnaujinimo, rangovų mūšiuose gavau tinklo klaidą, dėl kurios teko išeiti ir prarasti taškus. O dabar, po naujausio atnaujinimo, negaliu net prisijungti prie savo paštų dėl žaidimas užšąla. Abi duomenų ir WiFi ryšio prieigos nepavyksta. Kūrėjai, prašome spręsti šią problemą. Ačiū.”

Neigiamas atsiliepimas:

“Mano paskyra buvo įsilaužta, o kūrėjo atsakymas buvo nepakankamas! Įsilaužėlis vis dar naudoja mano paskyrą net po to, kai turėjo būti apsaugota. IT palaikymas yra nepatenkinamas, ir man nebuvo kompensuota mano išlaidų, įskaitant mėnesinį abonementą. Tai buvo siaubinga patirtis, ir praradau pasitikėjimą savo asmeninės informacijos saugumu. Tokiam įmonės dydžiui tai nepriimtina.”

Call of Duty: Mobile yra vienas populiariausių žaidimų Google Play Store’e, jūsų dėmesį pritraukiantis įvairiais žaidimo režimais.

5. PUBG Mobile

PUBG Mobile, ištikimas originaliam žaidimui PlayerUnknown’s Battlegrounds, išsiskiriantis stovinčiu battle royale žaidimu.

Jis užsidirba vietą mūsų top mobilių žaidimų sąraše, siūlydamas įtraukiantį kovos-dėl-išlikimo patirtį. Žaidėjai nusileidžia parašiutais ant salos, siekdami išlikti paskutiniai, arba vieni, arba komandose.

Šis nemokamas atsisiuntimo žaidimas pasižymi realistiška grafika ir įtempta veikla. Patys atspėkite šio išlikimo žaidimo įkarštį.

 • Išleidimo data: 2018 m. kovo 19 d.
 • Google Play įvertinimas: 4.2/5
 • Kūrėjas: PUBG Corporation
 • Žaidimo tipas: Battle Royale

Teigiamas atsiliepimas:

“Ypatingai gerai pagamintas. Mano „Samsung Android“ telefone jis užima 3,90 GB, kas atrodo pakankama sumobiliam žaidimui. Užtikrinkite, kad turite bent 5 GB laisvos vietos (ne RAM) optimaliam našumui. Net esant mažesnio lygio įrenginiams, žaidimas veikia sklandžiai su mažais grafikos nustatymais. Žemėlapiai ir vizualiniai efektai fantastiški, gražios grafikos ir autentiškų šautuvų garsų efektai. Valdymas ir vartotojo sąsaja taip pat yra patogūs. Viršutinė mobiliųjų žaidimų patirtis.”

Negtiamas atsiliepimas:

“Leiskite man būti aiškus, šis žaidimas puikus. Žaidžiu nuo 2019 m., mechanika sklandi, nuolat tobulinama. Tačiau yra reikšmingas trūkumas: kritimas f.r. nuo praėjusių atnaujinimų. Žaidimas pristabdo, kai kiti žaidėjai arti, ir sustingsta vieną akimirką nusileidus režime, tęsdamas lėtavimą, kol pralaimiu arba pabėgiu. Kartais tekstūros nepakraunamos tinkamai. Mano draugai taip pat turi lėtavimą. Jei kūrėjai galėtų pristatyti super sklandžią grafiką ir reguliuojimą lankomumo laukui dėl pusiausvyros, pergalvociau savo nuomonę.”

Su daugiau nei 500 mln. atsisiuntimų, šis žaidimas tapsnis dėl priežasties. Grafika yra pastebima, o žaidimas turi Fortnite panašumų.

6. Minecraft

Minecraft yra labai populiari mobili žaidimų programa. Jos įtraukianti patirtis yra pagrindinis vartotojų traukos faktorius.

Nors ji nėra nemokama, ji leidžia žaidėjams kurti ir tyrinėti blokų pagrindu sukurtas virtualias pasaulius.

Žaidimas siūlo begales galimybių, leidžiančių žaidėjams kurti konstrukcijas, išgauti išteklius, kurti įrankius ir pradėti nuotykius su draugais. Taip pat galite įsigyti naujas odas ir daugiau.

 • Išleidimo data: 2011 m. lapkričio 17 d.
 • Google Play įvertinimas: 4.5/5 („Android“ nemokama prenumerata, 6,99 USD po prenumeratos)
 • Kūrėjas: Mojang Studios
 • Žaidimo tipas: Smėlio dėžutės nuotykiai

Teigiama apžvalga:

„Fantastiškas žaidimas! Norėčiau, kad būtų daugiau mielų gyvūnėlių, bet iš esmės šis žaidimas yra įdomus ir pilnas nuotykių.“

Neigiama apžvalga:

„Žaidimas yra puikus, siūlantis be galo daug kūrybinės laisvės, tačiau jis nepasiekia „Java Edition“ lygio ir yra persekiojamas klaidų. Pavyzdžiui, kai dėvi užburtą ginklą, tekstūra dengia visą tavo personažą! Taip pat žaidimas gali įstrigti atidarant, pastebėta klaida su levitacija ir „elytra“. Aptikta nesklandumų aptarnaujant klientus.“

7. Fortnite

Fortnite, nors ir ne naujausia Google Play parduotuvėje, išsiskiria savo kryžminiu platformų žaidimu, svarbiu privalumu mobiliojoje žaidimų srityje.

Šis nemokamas mūšio royalės žaidimas priešina žaidėjus vieną kitam ant mažėjančio žemėlapio.

Jo išskirtinė statybų mechanika ir ryškus menas suteikia greitą veiksmą ir nuolatinius atnaujinimus, kad žaidimas išliktų aktualus.

 • Išleidimo data: Liepos 25 d., 2017
 • Google Play įvertinimas: 4,2/5 (Nemokama su perkančiomis programėlėmis)
 • Kūrėjas: Epic Games
 • Žaidimo tipas: Mūšio Royalė

Teigiama apžvalga:

“Fortnite iš tikrųjų pristatė puikų pergalės royalę. Pradžioje man Fortnite publika pasirodė šiek tiek pernelyg intensyvi. Tačiau supratau savo ankstesnes klaidingas nuostatas. Fortnite manęs įkrovė savo žavesiu. Kai kam gali kilti abejonių, tačiau jų nekompetencija kalba pati už save. Laikas pagerinti savo žaidimo įgūdžius, žmonės. -alek iš mano mamos išmanaus šaldytuvo”

Neigiama apžvalga:

“Nėra jokio tikro poreikio žaidimo dokumentikai, kai galite paprasčiausiai pažiūrėti nemokamą žaidimo vaizdo įrašą internete, neleisdami sau išlaidauti pinigų nereikalingoms reikmėms!”

Tiems, kuriems patinka animacinio stiliaus ir pritaikomo žaidimo įtaka be jokio žiaurumo, šis nemokamas APK parsisiuntimas gali būti jūsų pasirinkimas.”

8. Garena Free Fire

Garena Free Fire užima vietą mūsų sąraše kaip nemokama mobilioji žaidimų programa, įkvepiančioje patirčioje. 

Šis mobiliųjų mūšių royale žaidimas siūlo greitas rungtynes ir padarė žymų įtaką industrijai. Tarp nemokamų Android veiksmų žaidimų jis žinomas dėl galimybės skatinti strateginį mąstymą

Žaidėjai nusileidžia su parašiutu ant salos, renka ginklus ir varžosi, kad tarp 49 kitų išliktų paskutinis. 

 • Leidimo data: 2017 m. gruodžio 4 d.
 • Google Play įvertinimas: 4,2/5 (Nemokamai Android)
 • Kūrėjas: Garena International I Private Limited
 • Žaidimo tipas: Battle Royale

Teigiamas atsiliepimas:

“Daug laiko praleidau žaidime Free Fire ir jis tikrai įkvepia. Tačiau yra viena problema: nukovus priešininką, norėčiau, kad mūsų sekantis šūvis automatiškai nebūtų nukreipiamas į jį. Yra frustruojantis momentas, kai bandai nugalėti kitą priešininką, o kulkos pakerta jau numuštą, suteikdamos priešo komandai galimybę mane nugriauti. Nepaisant to, tai vienas iš mano mėgstamiausių žaidimų ir aš mėgaujuosi žaidimu.”

Neigiamas atsiliepimas:

“Po naujausio atnaujinimo, mano Free Fire paskyra praktiškai neišnaudojama. Nuožtus pop-up susijęs su herojišku žvaigždžių skaičiumi nuolat pasirodo, neleisdamas man prieiti prie bet ko žaidime. Negaliu nieko pritaikyti ar netgi žaisti rungties dėl šio pop-up, kuris nepranyksta. Man nerūpi apdovanojimas; noriu, kad žaidimas vėl būtų įdomus. Norėčiau galėti jums parodyti vaizdo įrašą apie šį defektą.”

Nors tai gali nebūti naujausias žaidimas telefonams, Free Fire iššaukia jūsų strateginį mąstymą, todėl jis yra vienas iš įdomiausių ir populiariausių žaidimų visada. 

Plačiau, jis yra naudotojo draugiškas! 

9. Clash Royale

Clash Royale užima savo vietą kaip populiariausias nemokamas žaidimas „Android

10. Roblox

Roblox – tai labai populiarus nemokamas „Android“ žaidimas, kuris teikia internetinę platformą, kurioje žaidėjai gali kurti ir dalyvauti žaidimuose virtualiame pasaulyje. Su begaline vartotojų sukurtų žaidimų įvairove, yra galimybė ištirti įvairias žanrų rūšis, nuo vaidmenų žaidimų nuotykių iki daugelio žaidėjų varžybų.

 • Išleidimo data: 2006 m. rugsėjo 1 d.
 • „Google Play“ įvertinimas: 4,4/5 (nemokamos programos ir žaidimai skirti „Android“, su programėlių pirkiniais)
 • Kūrėjas: Roblox korporacija
 • Žanras: Smėlio dėžės, MMO

Teigiamas atsiliepimas:

„NUOSTABUS ŽAIDIMAS! Avataro prisitaikymo galimybės yra plačios, tai puiki platforma susidraugauti su gyvenimo mylimaisiais ar žaisti su artimaisiais. Kartais vykstančios trūkčiojimai kyla dėl mano nesuderinamo kompiuterio, todėl rekomenduoju mažinti grafinius nustatymus mažiau galinguose įrenginiuose. Galite balsuoti pokalbiui ar naudoti viešąjį pokalbį, kad bendrautumėte su draugais. Apibendrinant, tai 9,9/10 žaidimas man, nepaisant kartais vykstančių trūkčiojimų.“

Neigiamas atsiliepimas:

„Nuolatiniai iššokantys langai žaidimo metu erzina, akivaizdžiai stumiant jus atlikti pirkimus. Pirkimo mygtukų vieta arti svarbių žaidimo valdymo elementų atrodo manipuliaciškai. Trūkumų klausimai, ypač kai kuriuose kliūčių takuose, yra sudirgina. Nekentėtini raginimai kažką pirkite atbaidantys. Aš šio žaidimo nepatartum.“

Roblox galbūt nėra naujausias žaidimas, bet tai žaidimas, kuris nuolat išlaiko laiko išbandymą.

Kodėl Android žaidimai yra tokie populiari?

Viena pagrindinių priežasčių yra galimybė atsisiųsti įdomius Android žaidimus nemokamai. Štai keletas kitų priežasčių, kodėl:

 • Platus Android įrenginių pasirinkimas: Žaidimų populiarumas „Google Play Store“ dėka didžiąja dalimi priklauso nuo platus Android įrenginių pasirinkimo. Androidas yra prieinamas nuo išmaniuoju telefonu iki planšečių.
 • Paprasta žaidimų atranka ir diegimas: „Google Play Store“ yra centrinis centras, kuris palengvina naujų mobiliųjų žaidimų atradimą ir diegimą, suteikiant prieigą prie visų jūsų mįlimų žaidimų patirčių.
 • Įvairūs žanrai: Nepriklausomai nuo to, ar domina veiksmo, strategijos ar simuliaciniai žaidimai, čia kiekvienas rasi ką nors tinkamo.
 • Bendravimo galimybės: Socialiniai funkcijos gerina žaidimų patirtį, leisdamos žaidėjams dalintis pasiekimais ir varžytis daugelio žaidėjų varžybose.

Šie veiksniai prisideda prie plačios Android žaidimų populiarumo.

Galiausios mintys

Apsisaugant mūsų viršutinių 10 mobiliųjų nuotykių žaidimų, aišku, kad geriausias požiūris mobiliam žaidimui yra ieškoti įtampos ir įvairumo. 

Misčių, nuotykių, mįslių ir daugiau mišrų mobiliųjų žaidimų išsiskiria savo įspūdingais žanrais ir grafika. 

Nesvarbu ar jums patinka RPG žaidimai, išlikimo chaosas ar kova karalių, mobiliajame žaidime kiekvienam žaidėjui yra kažkas.

Skaityti kitomis kalbomis