10 משחקי הרפתקאות לנייד שיעבירו אתכם למסע וירטואלי

המשחקים הניידים תופסים את העין עם גישתם הנגישה וקלות המשחק, שעומדות כתחליף פנטסטי למשחקי המחשב הקונבנציונליים.

המשחקים הללו מספקים חוויות מגוונות ומרגשות עם טכנולוגיה מתקדמת להרפתקאות מותחות. בפוסט הזה, נעזוב לתוך 10 משחקי הרפתקאות ניידים הטובים ביותר.

הכנו את עצמכם לחקור עמקי עולמות חדשים, להתעטף בסיפורים מרתקים ולהתמודד עם פאזלים אתגריים. הכינו את עצמכם למסע אפי ולחוויות שייכנסו לתולדות.

1. Genshin Impact

Genshin Impact כוללת חוויית עולם פתוח עם קרבות קסמים רסיסיים ולכן אנו מציינים אותה ברשימת המשחקים לנייד.

הצטרפו למשחק ההרפתקה על נייד כדי לחקור נופים מהממים, להפיל יריבים ולגלות את סודות כוחות הרסיסים בדרך.

 • תאריך יציאה: 28 בספטמבר 2020
 • דירוג Google Play: 4.6/5 (זהו משחק אפליקציה חינמית ל-Android)
 • מפתח: miHoYo
 • סוג המשחק: משחק פעולה מבוסס תפקידים (RPG)

ביקורת חיובית:

“בדרך כלל אינני מולקת למשחק מחשב, אך Genshin Impact כבש אותי. אני יכול לבלות שעות בחקירה, אם אני לא רגיש. הגיימפלי בליים ואני לא נתקלתי בבעיות כלשהן. העצמתי בלבד היא ההתקדמות כתוכנית של הסיפור. הייתי מעדיף אפשרות לדלג על קריאת דו”ח במשימות, מאחר ולעיתים אני מתחיל אקראי צוות וחייב לחפש מניע או לאתחל את האפליקציה. למעט זו אין רענון. הגיימפלי הוא נעים להנאתי, במיוחד על הנייד.”

ביקורת שלילית:

“המשחק מצוין, אך הוא דורש הרבה שטח אחסון. הוא זקוק לכמה שיפורים: 1. להסרת אלמנטים מיותרים מהמשחק. 2. להצגת אופציה לאפס דמות, מאפשרת לשחקנים לקבל חזרה 80% מהחומרים שהם זינמו על דמות ולהשתמש בתכונה זו פעם בשבוע. הגבלת זמינות הרזין, עם הרחבת המשחק אך כמות הרזין נשארת לא נגודת. שקולה להוסיף רזין לחנות, אולי חמש קוצי רחין חודשיים, בדומה למערכת המשאלות.”

עם האפשרות להוריד משחקים בחינם על Android, Genshin Impact שווה לניסוי. בנוסף, המשחק זמין בכל הפלטפורמות בחינם.

2. בינינו

כנסו לתוך עולם של בינינו, משחק ההסתערות החברתי המרגש שבו השחקנים, כחברי צוות, שותפים להשלים משימות בחללית או בתחנת חלל בזמן שהם גולשים על המשחתים המתכוונים להסית אותם להסרתם.  

המשחק זכה לפופולריות עצומה בזכות ערבוב של עבודת צוות והונאה, והופך אותו לאחד מההרפתקאות הטובות ביותר במשחקי נייד.

האם תצליחו לזהות את המסיתים ולוודא את בטיחות צוותכם במשחק הנייד המרתק הזה?

 • תאריך שחרור: 15 ביוני 2018
 • דירוג ב-Google Play: ‎4.5/5 (זמין להורדה חינם עבור Android).
 • מפתח: InnerSloth LLC
 • סוג המשחק: משחק מסיבת צוותים מרובי משתתפים

ביקורת חיובית

“בינינו פשוט מהנה לשחק! האפשרויות להתאמה אישית, המגוון של המפות, ומצב מסתירת הנראה וחפש משמר את רמות ההתרגשות גבוהות. אך ישנה קטנה .בעת כתיבת הודעה, המקלדת ותיבת הטקסט מילאו כמעט את כל המסך, וזה עשוי לקשור את עקבי השיחה’. מקלדת צמודה ייכולה לשפר את החוויה. בכל מקרה, אני ממליץ מאוד לתת לבינינו הזדמנות. קבלו את הספק של התהות על שלמותכם!”

ביקורת שלילית

“אני מעריץ גדול של בינינו, אך העדכון האחרון היה כישלון. המשחק מלא בבאגים; הייתי צריך לצאת ולאתחל את המשחק מספר פעמים בשל בעיות חיבור. בנוסף, לאחר סיום משחק, מרגישים בעית המשך שחורה במקום טעינת המשחק. גם מעגל הירוק סביב כל דבר, ממשימות ושרתי משחק, הוא בלתי נסחף ומפריע. זה נוגע לטעם האישי, אך מקטיר מתיהנות המשחק כולל. “

3. Pokémon GO

פוקימון GO מרוויח את מקומו כמשחק סלולרי מוביל ואחד מאפליקציות המשחקים להרפתקאות הטובות ביותר, בזכות חוויית המציאות המדומה המעוררת תיאור.

השחקנים מתחילו מסעות בעולם האמיתי, יוצאים מהספות שלהם כדי לתפוס מגוון של פוקימונים.

עדכונים קבועים מביאים יצורים חדשים ותכונות, כמו קרבות בחזיתות, אירועים והתקשרויות חברתיות. למרות שהמשחק לא באופן בלעדי לחנות Play, זהו משחק מובהק לחקירת ותפיסת פוקימונים בעולם האמיתי.

 • תאריך יציאה לאור: 6 ביולי 2016
 • דירוג ב-Google Play: 4.1/5 (חינם עם רכישות באפליקציה)
 • מפתח: Niantic, Inc.
 • סוג משחק: מציאות מדומה (AR) הרפתקה

משוב חיובי:

“לאחר ארבע שנים, רוב הנושאים נפתרים. המשחק פנטסטי למרות תקלות מתוכן פעם בכמה. סגירה ופתיחה מחדש של האפליקציה מסייעת. המפתחים בדרך הנכונה. למשחק הזה החסרונות הם תראה ההודעות המעצבנות על תוקפים. יש מקום לשיפור, אך המשחק באופן כללי מהנה ומרימה תרומה.”>

משוב שלילי:

“הרעיון של המשחק מבריק, אך איכותו ירדה. יתר תכונות בתשלום, גרפיקה מיותרת ותקלות ותקלות קבועות, הפרעות ובאגים מקלקלים את החוויה. המוקד של Niantic על רווחים פוגע בהנאה המשתתפים. לא מומלץ לשחקנים חדשים, והשחקנים הקיימים יש להם את סימפטייתי.”

פוקימון GO הוא אופן מרגש לחקור מיקומים בעולם האמיתי בחיפוש אחר פוקימונים, כולל פוקימונים אגדיים נדירים וחזקים.

4. קול אוף דיוטי: מובייל

קול אוף דיוטי: מובייל היא מובילה ברשימה של משחקי טלפון חינמיים הטובים ביותר. משחק זה מביא את סדרת קול אוף דיוטי המוכרת לקצה אצבעותיך עם אחד מהגרפיקות הסלולריות הטובות ביותר.

המשחק מציע קרבות מרובי-שחקנים אינטנסיביים ומצב Battle Royale מרגש.

השחקנים מקבלים גישה למגוון מפות, נשק ומצבי משחק, מאפשרים להם לחוות את התחושה המתמידה של קול אוף דיוטי בכל מקום שהם נמצאים.

 • תאריך השחרור: 1 באוקטובר 2019
 • דירוג ב-Google Play: 4.5/5
 • מפתח: Activision Publishing, Inc.
 • סוג המשחק: First-Person Shooter (FPS)

ביקורת חיובית:

“בהחלט חמישה כוכבים! המשחק, הגרפיקה והתוכן הם כל כך מדהימים. אך נתקלתי בבעיות. מאז עדכון אחרון, אני מקבל שגיאת רשת במשחקים מדורגים, שגורמת לי לצאת ולאבד נקודות. וכעת, לאחר העדכון האחרון, אין לי אפשרות לגשת אפילו למיילים שלי ללא התקפה. שני החיבורים, נתונים ו-WiFi, נכשלים. מפתחים, בבקשה טפלו בבעיה זו. תודה.”

ביקורת שלילית:

“החשבון שלי נפרץ, והתגובה של המפתחים הייתה לא מספקת! ההאקר עדיין משתמש בחשבוני אפילו לאחר שהוא אמור היה מאובטח. תמיכת התקינה פולטת רוח, ולא פיצוי ניתן עבור ההוצאות שלי, כולל מינוי חודשי. זה היה חוויה נוראית, ואיבדתי אמון באבטחת המידע שלי. עבור חברה בגודל כזה, זה אינו מקובל.”

קול אוף דיוטי: מובייל הוא אחד המשחקים הפופולריים ביותר בחנות Google Play, ששומר על השחקנים מעורבים במגוון המצבים שלו.

אפשר גם להצטרף לחברים לעוד כיף.

5. PUBG Mobile

PUBG Mobile, אישור נאמן של המקורי PlayerUnknown’s Battlegrounds, הוא משחק רויאל באטל יוצא דופן. 

הוא זכה במקומו ברשימת המשחקים הניידים המובילים שלנו בזכות הצעדה מרתקת בחוויית קרב לשריון. השחקנים קופצים על אי, נאבקים להיות האחרון שעומד, באופן יחיד או שכנות. 

המשחק החינמי להורדה זה מתפאר בגרפיקה ריאליסטית ופעולה מרתקת. חוויתם את התרגשות של משחק השרדות הזה בעצמכם.

 • תאריך יציאה לאור: 19 במרץ 2018
 • דירוג ב-Google Play: 4.2/5
 • מפתח: PUBG Corporation
 • סוג משחק: באטל רויאל

ביקורת חיובית:

“ייצור יוצא דופן. המשחק צורך 3.90GB בטלפון ה-Android של Samsung שלי, שנראה כמובן עבור משחק נייד. הקפידו להחזיק לפחות 5GB של אחסון פנוי (לא RAM) לביצועים אופטימליים. אפילו על מכשירים עם ביצועים נמוכים, המשחק רץ בצורה חלקה עם הגדרות גרפיות נמוכות. המפות והויזואלים מדהימים, עם גרפיקה חלקה וקולות אקדח אותנטיים. השלטים והממשק משתלם וחביב על המשתמש. חוויית משחק ניידת רמה על.”

ביקורת שלילית:

“תַּקַּף בבטחה, המשחק מעולה. אני משחק מאז 2019, והמכניקות חלקות, משתפרות באופן קבוע. אך יש בעיה רצינית: נפילה קשה במספר התמונות לשנייה עשרים מאז העדכון האחרון. המשחק מתעצר כאשר שחקנים אחרים קרובים, וקופל לשנייה בעת הנחיתה במצב, ממשיך להתגרד עד שאני ממת או נוסף. לעיתים קרובות מכשירים אחרים גם נתקלים בדחייה. אם המפתחים יוכלו להשיג גרפיקה חלקה במיוחד וזווית ראיית FOV נמתחת לאיזון, הייתי מחשוב שוב על היחס שלי.”

עם מעל 500 מיליון הורדות, המשחק הזה הוא להיט לסיבה. הגרפיקה מדהימה, והמשחק מציע עיצוב כמו ב-Fortnite.

6. Minecraft

Minecraft הוא אפליקצית משחקים ניידת פופולרית מאוד. החוויה המובילה שהוא מציעה היא להטריל למשתמשים. 

אף על פי שהמשחק אינו בחינם, הוא מאפשר לשחקנים לבנות ולחקור עולמות וירטואליים מבוססי בלוקים.

המשחק מציע אפשרויות בלתי מוגבלות, ומאפשר לשחקנים לבנות מבנים, לכרות משאבים, לייצר כלי ולהתחיל בהרפתקאות עם חברים. ניתן גם לרכוש עורות חדשות ועוד.

 • תאריך שחרור: 17 בנובמבר 2011
 • דירוג ב-Google Play: 4.5 מתוך 5 (ניסיון בחינם ב-Android, 6.99$ לאחר הניסיון)
 • מפתח: Mojang Studios
 • סוג משחק: חוליית הרפתקאות

ביקורת חיובית:

“משחק פנטסטי! אני מאוד אשמח אם יהיו יותר בעלי חיים חמודים, אך בכלל, המשחק הזה מרגש ומלא הרפתקאות.”

ביקורת שלילית:

“המשחק מצוין ומציע חופש יצירתי בלתי נגמר אבל לא מתקרב לגרסת ה-Java ומלא בתקלות. לדוגמה, כאשר אני לובש סינרטי מקוסם, הטקסטורה מכסה את כל הדמות שלי! המשחק גם קורס בפתיחה ושמתי לב לתקלה עם תעופה ואליטרה. שירות הלקוחות אינו מרשים.”

אם אתה מחפש משחקים מהנים בחנות Google Play, ייתכן שמשחק זה יעורר את תשומת ליבך. 

הגרסה הקטנה מציעה כמעט כל מה שזמין במחשב האישי, עם מגוון רחב של תוכן ומודים לשדרג את החוויה שלך.

7. Fortnite

Fortnite, גם אם אינה ההוספה האחרונה ב- Google Play Store, יוצאת מן הכלל בשל משחק ה-cross-platform play שלה, יתרון גדול בעולם המשחקים בנייד. 

משחק ה- battle royale החינמי הזה מחבר שחקנים אלו לעומת אחרים על מפה שמקטינה. 

מערכת הבנייה המאפיינת של המשחק וסגנון האמנות הבהיר מספקים פעולה מהירה ועדכונים תדירים לשמירה על המשחק טרי.

 • תאריך שחרור: 25 ביולי 2017
 • דירוג ב- Google Play: 4.2/5 (חינם עם רכישות באפליקציה)
 • מפתח: Epic Games
 • סוג משחק: Battle Royale

ביקורת חיובית:

“Fortnite באמת מסרבת ניצחון רויאל מעלה. בהתחלה, מצאתי את הקהל של Fortnite קצת יותר מדי. אך, גיליתי שטעויות הדעה שלי הקודמות. Fortnite הצליחה לשים אותי בפלטפורמה על ידי הקסם שלה. יש קצת אבלשד בכישרון. הזמן לשדרג את המשחק שלכם, חברים. -אלק ממקרר החכם של אמא שלי”

ביקורת שלילית:

“אין צורך אמיתי בסרט משחקים כאשר ניתן פשוט לצפות בסרטון של משחק חינמי במקוון במקום להוציא כסף על משהו מיותר!”

בשביל אלה שמעוניינים בסגנון קרטוני ובשילוב תמימות במשחק לגבי התאמה אישית בלי דמים, הורדת APK חינם של המשחק הזה לנייד עשויה להיות הבחירה שלהם.

8. Garena Free Fire

Garena Free Fire רכש את מעמדו ברשימתנו כאפליקציה למשחקים ניידים בחינם בחוויה מרתקת.

משחק הבאטל רויאל הנייד הזה מציע משחקים מהירים וגרף השפעה ניכרת על התעשייה. בין המשחקים לאנדרואיד החינמיים, הידועות שלו ביכולת שלו לשפר את החשיבה האסטרטגית.

השחקנים צופפים לאי, אוספים נשק ומתחרים להיות האחרון שנשאר בין 49 אחרים.

 • תאריך יציאה: 4 בדצמבר 2017
 • דירוג ב-Google Play: ‎4.2/5 (חינם ב-Android)
 • מפתח: Garena International I Private Limited
 • סוג המשחק: באטל רויאל

ביקורת חיובית:

“למדתי זמן רב על Free Fire וזה מרתק באמת. אך יש בעיה אחת: לאחר שהפלתי את יריבי, רציתי שהירי הבא שלי לא יצבוע לאוטומטית את היריב המופלט. זה מעצבן כאשר אני מנסה לפלוט את היריב הבא, רק כדי שירייתי ירו באותו אדם המופלט, נותן לצוות היריב הזדמנות להפיל אותי. למרות זאת, זה אחד המשחקים האהובים עליי ואני נהנה לשחק בו.”

ביקורת שלילית:

“לאחר העדכון האחרון, החשבון שלי ב-Free Fire חסר תועלת ממש. הופפ אנויינג הקשור לספירת הכוכבים הגיבוריים ממשיך להופיע, מונע אותי מלגשת לכלום במשחק. אני לא יכול להתאים כלום או אפילו לשחק משחק משום שהופפ לא נעלם. אינני מעניין מהפרס; אני רק רוצה שהמשחק יהיה שוב כיף. הייתי רוצה להנחית לך וידאו של התקלה הזו.”

על פי שאינו המשחק החדש ביותר לטלפונים, Free Fire מאתגר את החשיבה האסטרטגית שלך, והופך אותו לאחד המשחקים המעניינים והפופולריים ביותר אי פעם.

ויום טוב למשתמשים!

9. Clash Royale

Clash Royale מרכיבה אותה מקום כמשחק חינמי מוביל בחנות האפליקציות של Android על ידי הרשות לך לקבלת ניצחון בקרבות מרובי שחקנים בזמן אמת.

שחקנים אוספים ומשדרגים קלפים הכוללים יחידות, קסמים והגנות כדי לבנות חפיסות קרב ולהתחרות בקרבות חד-על-אחד אינטנסיביים.

 • תאריך השחרור: 2 במרץ 2016
 • דירוג ב-Google Play: 4.3/5 (משחקי Android, הורדה חופשית, עם רכישות באפליקציה פנימיות)
 • מפתח: Supercell
 • סוג המשחק: אסטרטגיה להגנת מגדלים

ביקורת חיובית:

“אני נהנה מהמשחק; זה חינמי ומעסיק. גם אם חלק מהשחקנים קונים שיפורים, זה לא מונע את ההנאה או ההצלחה שלי במשחקים. הרמות המורכבות של המשחק ורכיבי האסטרטגיה בזמן אמת מוסיפים לתחושת התרגשות, והמשך זמן המשחק הקצר שומר על ההנאה. אני רק מתאווה לאפשרות להתנדבות כאשר אני מאוד מאחור.”

ביקורת שלילית:

“המשחק נדלף עם כל עדכון. היחידת מגן החדשה היא חסרת תועלת וחוויתי הניתוקים תקועים, ממכם המטרפל. שינויי ממשק המשתמש האחרונים הם לא נוחים, משדרגים בניית החפיסה וניווט ותיקון מיותר. נראה שהמשחק הסתובב לדגם ששולל התשלום-לנצח לצורך רווח מעל חוויית השחקן.”

למרות שאינו בחדש כמשחקל סמרטפון, Clash Royale מציע חוויה מרגשת כאשר אתה משמיד טירות ופותח מאבקים על הכתר.

10. רובלוקס

רובלוקס היא משחק חינמי מאוד פופולרי עבור Android שמספק פלטפורמה מקוונת בה שחקנים יכולים ליצור ולהשתתף במשחקים בעולם וירטואלי. עם מגוון רחב של משחקים שנוצרו על ידי משתמשים, ישנם ז’אנרים שונים למציאה, מהרפתקאות תפקידים עד תחרויות מרובות משתתפים.

 • תאריך שחרור: 1 בספטמבר, 2006
 • דירוג ב-Google Play: 4.4/5 (יישומים ומשחקים חינמיים עבור Android, עם רכישות באפליקציה)
 • מפתח: Roblox Corporation
 • סוג המשחק: סנדבוקס, MMO

ביקורת חיובית:

“משחק מדהים! אפשרויות ההתאמה של האווטאר הן רחבות, וזהו פלטפורמה נהדרת ליצירת חברים לכל החיים או לשחק עם אהובים. הקריסות הנדידות מתוך המשחק נובעות מהמחשב האיכותי הנמוך שלי, לכן אני ממליץ על הנמוך את הגדרות הגרפיקה במכשירים פחות עוצמתיים. באפשרותך לדבר באופן קולי או להשתמש בצ’אט ציבורי לתקשורת עם חברים. בסך הכל, עבורי זהו משחק 9.9 מתוך 10, למרות הקריסות הנדידות.”

ביקורת שלילית:

“החלוניות התופצות במהלך המשחק מעצבנות, נראה כי הן מניעות אותך לבצע רכישות. מיקום כפתורי הרכישה ליד פקודות משחק חיוניות מרגיש מניפולטיבי. בעיות בלאג, במיוחד במסלולי מעבר מסוימים, הן מתסכלות. מדריכים שאינם מוותרים לקנות משהו הם מסחריים באופן לא נעים. אני לא ממליץ על משחק זה.”

רובלוקס אינה אולי הילדה החדשה בשכונה, אך זהו משחק שעמד במבחן הזמן באופן עקבי.

למה משחקי Android כל כך פופולריים?

אחד הסיבות העיקריות היא האפשרות להוריד משחקי Android מגניבים בחינם. הנה עוד סיבות:

 • מגוון רחב של מכשירי Android: הפופולריות של משחקים בחנות Google Play נובעת בעיקר מהמגוון הרחב של מכשירי Android. Android זמין בכל דבר, מטלפונים חכמים עד לטאבלטים.
 • גילוי והתקנת משחקים קלים: חנות Google Play היא מרכז המרכזי שמקל על המציאה וההתקנה של משחקים סלולריים חדשים, ומאפשרת גישה לכל חוויות המשחקים האהובות עליך.
 • מגוון ז’אנרי משחקים: בין אם אתה מתעניין במשחקי פעולה, אסטרטגיה או סימולציה, יש משהו לכל אחד.
 • חיבור חברתי: תכונות חברתיות משפרות את חוויית המשחק, מאפשרות לשחקנים לשתף בישולים ולהתחרות בתחרויות מרובות משתתפים.

גורמים אלו משפיעים על הפופולריות הרחבה של משחקי Android.

המילים האחרונות

כשאנו סוגרים את רשימת ה-10 משחקי ההרפתקאות לניידים שלנו, ברור שהגישה הכי טובה למשחקי נייד היא לחפש מגוון ותחושת מרץ.

בתערוכת של כוח, הרפתקה, תעלומות, ועוד, משחקי נייד מתבלים בז’אנרים ובגרפיקה מרשימים.

בין שאתם אוהבים RPGים, פשע בשרידה, או מלחמה מלכותית, יש משהו במשחקי הנייד לכל גיימר.

קרא בשפה אחרת