10 mobiilset seiklusmängu, mis viivad sind virtuaalsele teekonnale

Mobiilimängud eristuvad oma kättesaadavuse ja lihtsuse poolest, olles suurepärane asendus traditsioonilistele mängudele.

Need mängud pakuvad mitmekesiseid ja põnevaid kogemusi, kasutades kaasaegset tehnoloogiat põnevate seikluste jaoks. Selles postituses sukeldume 10 parima mobiilseiklusmängu maailma.

Valmistu uute maailmade avastamiseks, sukeldu kaasahaaravatesse narratiividesse ja lahenda keerulisi mõistatusi. Ole valmis epiliseks teekonnaks ja unustamatuteks elamusteks.

1. Genshin Impact

Genshin Impact on meie mobiilimängude nimekirjas, sest see pakub avatud maailma kogemust elementaalsete võitlustega. 

Alusta seiklusmängu mobiilil, et avastada hingematvalt kauneid maastikke, alistada vaenlasi ja avastada mööda teed elementaalsete jõudude saladusi.

 • Väljalaske kuupäev: 28. september 2020
 • Google Play hinnang: 4.6/5 (See on tasuta rakendusmäng Androidile)
 • Arendaja: miHoYo
 • Mängutüüp: Tegevusrollimäng (RPG)

Positiivne ülevaade:

“Tavaliselt mul mängude vastu huvi ei ole, kuid Genshin Impact on mind endasse tõmmanud. Võin kulutada tunde avastamisele, kui ettevaatlik ei ole. Mäng on sujuv ning mul ei ole tulnud vastu ühtegi probleemi. Ainus väike vimka on sunnitud süžee areng. Eelistan dialoogi jätta vahele missioonides, kuna mõnikord alustan kogemata valikulise missiooniga ja pean selle lõpule viima või rakenduse uuesti käivitama. Sellest hoolimata ei ole kaebusi. Mäng on nauditav, eriti mobiilseadmel mängides.”

Negatiivne ülevaade:

“Mäng on suurepärane, kuid see võtab liiga palju ruumi. Vajab mõningaid täiustusi: 1. Eemaldage mängust ebavajalikud elemendid. 2. Tutvustage tegeliku lähtestamise võimalus, võimaldades mängijatel tagasi saada 80% kasutatud materjalidest ja seda funktsiooni kasutada kord nädalas. Suurendage hüdrosilma kättesaadavust, kuna mäng laieneb, kuid hüdrosilma kogus jääb samaks. Kaaluge hüdrosilma lisamist poodi, võib-olla viis hüdrosilma kuus, sarnaselt õnnesoovide süsteemiga.”

Olles võimalik tasuta alla laadida Androidile, tasub Genshin Impacti proovida. Lisaks on see kõigil platvormidel tasuta saadaval.

2. Among Us

Uuri maailma Among Us, põnevas sotsiaalse äratundmise mängus, kus mängijad, meeskonnaliikmetena, töötavad koos ülesannete täitmisel kosmoselaeva või kosmosejaama peal, samal ajal avastades pettureid, kes on nende kõrvaldamiseks.

See mäng on saavutanud tohutu populaarsuse oma timmitöö ja petkeste kombinatsiooni tõttu, muutes selle üheks parimaks seikluseks mobiilimängudes.

Kas suudad tuvastada petised ja tagada oma meeskonna ohutuse selles kaasakiskuvas mobiilimängus?

 • Väljalaske kuupäev: 15. juuni 2018
 • Google Play hinnang: 4,5/5 (Saadaval tasuta allalaadimiseks Androidile).
 • Arendaja: InnerSloth LLC
 • Mängutüüp: Mitmikmäng Parteimäng

Positiivne arvustus

“Among Us on absoluutne nauding mängimiseks! Kohandamisvõimalused, erinevad kaardid ja põnev Peida ja Otsi režiim hoiavad põnevust kõrgel. Siiski on üks väike tõrge. Sõnumit kirjutades võtavad klaviatuur ja tekstikast enamiku ekraanist, mis teeb vestluse jälgimise raskeks. Kompaktsem, teemaga sobitatud klaviatuur suurendaks kogemust. Igatahes soovitan kindlasti proovida Among Us. Omaks oma kahtlased küljed!”

Negatiivne arvustus

“Olen Among Usi suur fänn, kuid viimane uuendus on pettumus olnud. Sellega kaasneb palju vigu; sageli pean ühenduseprobleemide tõttu mängust väljuma ja uuesti käivitama mitu korda. Lisaks pärast mängu lõpetamist tervitab mind mõnikord must ekraan selle asemel, et mäng uuesti laaditaks. Lisaks on kõikidel asjadel alates ülesannetest kuni mänguserveriteni roheline ääris nii tüütu ja häiriv. See on maitseasi, kuid see vähendab mängu üldist naudingut.”

3. Pokémon GO

Pokémon GO teenib oma koha tippmänguna mobiiltelefonis ning ühe parima seiklusmängu rakendusena tänu oma kaasahaaravale täiustatud tegelikkuse kogemusele.

Mängijad alustavad reaalsetest seiklustest, jättes oma diivanid, et püüda erinevaid Pokémon’e.

Regulaarsed uuendused toovad kaasa uusi olendeid ja funktsioone, nagu jõusaalis võitlemine, sündmused ja sotsiaalsed suhted. Kuigi rakendus pole ainulaadne Play poes, on see silmapaistev mäng Pokémonide uurimiseks ja püüdmiseks reaalses maailmas.

 • Väljalaske kuupäev: 6. juuli 2016
 • Google Play hinnang: 4.1/5 (tasuta koos rakendusesiseste ostudega)
 • Arendaja: Niantic, Inc.
 • Mängu tüüp: Täiustatud tegelikkuse (AR) seiklus

Positiivne tagasiside

“Pärast nelja aastat on enamik probleeme lahendatud. Mäng on fantastiline, hoolimata aeg-ajalt esinevatest tõrgetest. Rakenduse sulgemine ja uuesti avamine aitab. Arendajad on õigel teel. Ainuke miinus on tüütud rünnakuhoiatused. On ruumi parendamiseks, kuid mäng on üldiselt nauditav ja motiveeriv.”

Negatiivne tagasiside

“Mängu kontseptsioon on geniaalne, kuid selle kvaliteet on langenud. Rohkem tasulisi funktsioone, tarbetud graafika ning püsivad viivitused, tõrked ja vead rikuvad kogemust. Niantici keskendumine kasumile vähendab mängumõnu. Ei soovitata uutele mängijatele, ja olemasolevatel mängijatel on minu kaastunne.”

Pokémon GO on põnev viis uurida reaalseid kohti, otsides Pokémon’e, sealhulgas haruldasi ja võimsaid Legendarseid Pokémon’e.

4. Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile on hädavajalik igas parimate tasuta mobiilimängude nimekirjas. See mäng toob tuntud Call of Duty seeria otse teie sõrmedeni koos parimate mobiiligraafikutega. 

See pakub intensiivseid mitmikmängu kokkupõrkeid ja põnevat lahingukuninga režiimi. 

Mängijatel on juurdepääs erinevatele kaartidele, relvadele ja mängurežiimidele, võimaldades neil tunda Adrenaliini Call of Duty’s kõikjal, kus nad ka ei oleks.

 • Väljalaskekuupäev: 1. oktoober 2019
 • Google Play hinnang: 4.5/5
 • Arendaja: Activision Publishing, Inc.
 • Mängutüüp: Esimese isiku tulistamismäng (FPS)

Positiivne arvustus:

“Kindlasti viis tärni! Mängimine, graafika ja sisu on kõik uskumatud. Siiski olen kokku puutunud mõnede probleemidega. Pärast hiljutist uuendust sain hinnatud mängudes võrguveateate, sundides mind lahkuma ja kaotama punkte. Nüüd, pärast viimast värskendust, ei saa ma isegi e-kirjadele juurde pääseda ilma, et mäng jäätuks. Mõlemad andme- ja WiFi-ühendused ebaõnnestuvad. Arendajad, palun lahendage see probleem. Aitäh.”

Negatiivne arvustus:

“Minu konto oli häkkinud ja arendajate reaktsioon oli ebapiisav! Häkker kasutab siiani minu kontot, isegi pärast selle väidetavat turvamist. IT-tugi on pettumust valmistav ega hüvitanud minu kulutusi, sealhulgas igakuist tellimust. See on olnud õudne kogemus ja olen kaotanud usalduse oma isikliku teabe turvalisusesse. Selle suurusega ettevõtte jaoks on see vastuvõetamatu.”

Call of Duty: Mobile on üks populaarsemaid mänge Google Play poes, hoides mängijaid hõivatuna oma erinevate mängurežiimidega. 

Saad isegi sõpradega ühineda veelgi rohkemaks lõbuks.

5. PUBG Mobile

PUBG Mobile, truu kohanemine algse PlayerUnknown’s Battlegrounds mänguga, on silmapaistev lahingmängu tüüpi mäng. 

See teenib koha meie parimate mobiilimängude nimekirjas, pakkudes põnevat ellujäämise võitluselamust. Mängijad hüppavad langevarjuga saarele, püüdes olla viimane ellujääja, olgu siis üksi või meeskonnas. 

See tasuta allalaaditav mäng paistab silma realistlike graafikute ja haarava tegevusega. Koge ise selle ellujäämismängu põnevust.

 • Väljalaskekuupäev: 19. märts 2018
 • Google Play hinnang: 4.2/5
 • Arendaja: PUBG Corporation
 • Mängutüüp: Lahingmäng

Positiivne ülevaade:

“Ülihästi teostatud. See võtab minu Samsungi Androidi telefonil 3,90 GB, mis tundub mobiilimängu jaoks märkimisväärne. Veenduge, et teil oleks vähemalt 5 GB vaba salvestusruumi (mitte RAM-i) optimaalse jõudluse tagamiseks. Isegi nõrgemates seadmetes töötab mäng sujuvalt madalate graafikaseadetega. Kaardid ja visuaalid on fantastilised, graafika on sujuv ning relvahelid autentsed. Juhtnupud ja kasutajaliides on samuti sujuvad ja kasutajasõbralikud. Esmaklassiline mobiilikogemus.”

Negatiivne ülevaade:

“Olgu selge, see mäng on suurepärane. Olen mänginud alates 2019. aastast ja mehaanika on sujuv ja pidevalt pareneb. Siiski on oluline probleem: viimasest värskendusest alates täheldatav märkimisväärne fps langus. Mäng kohiseb, kui teised mängijad on läheduses, ning see külmub sekundiks maandumisel režiimi, jätkates kohisemist kuni kas tapetakse või põgenen. Mõnikord tekstuurid ei laadu korralikult. Minu sõbrad kogevad ka kohisemist. Kui arendajad saaksid kasutusele võtta väga sujuva graafika ja reguleeritava FOV tasakaalu tagamiseks, vaataksin oma seisukohta uuesti.”

Üle 500 miljoni allalaadimisega on see mäng hitt põhjusega. Graafika on märkimisväärne ja mängul on Fortnite’ile sarnane veetlus.

6. Minecraft

Minecraft on väga populaarne mobiilirakendus. Selle kaasahaarav kogemus on kasutajate peamine magnet. 

Kuigi see ei ole tasuta, võimaldab see mängijatel ehitada ja uurida klotsipõhiseid virtuaalseid maailmu

Mäng pakub lõputuid võimalusi, võimaldades mängijatel ehitada struktuure, kaevandada ressursse, valmistada tööriistu ja asuda seiklustele sõpradega. Samuti saab osta uusi nahkasid ja palju muud.

 • Väljalaske kuupäev: 17. november 2011
 • Google Play hinnang: 4,5/5 (tasuta prooviversioon Androidil, 6,99 dollarit pärast prooviperioodi)
 • Arendaja: Mojang Studios
 • Mängutüüp: Liivakasti seiklus

Positiivne arvustus:

“Fantastiline mäng! Sooviksin, et oleks rohkem armsaid loomi, kuid üldiselt on see mäng põnev ja täis seiklusi.”

Negatiivne arvustus:

“Mäng on suurepärane, pakkudes lõpmatut loovvabadust, kuid jääb alla Java väljaandele ning on vigadega. Näiteks kui kannan võlurohte, kataks tekstuur kogu mu tegelase! Samuti kukub see avamisel kokku ning olen märganud tõrget tõusmise ja elütrega. Klienditeenus on pettumust valmistav.”

Kui oled otsingul meelelahutuslike mängude järele Google Play poes, võib see sind huvitada. 

Taskuväljalase pakub peaaegu kõike, mis on saadaval PC-l, koos mitmekesise sisu ja modifikatsioonidega, mis suurendavad su kogemust.

7. Fortnite

Fortnite, kuigi see pole Google Play poes kõige uusim, paistab silma oma mitmeplatvormilise mängimisega, mis on suur eelis mobiilimängude puhul. 

See tasuta lahingmäng asetab mängijad üksteisele vastu kahanevalt kaardilt. 

Selle eriline ehitusmehaanika ja erksad kunstistiilid pakuvad kiiret tegevust ja pidevaid uuendusi, et hoida mängu värskendatuna.

 • Väljalaske kuupäev: 25. juuli 2017
 • Google Play hinnang: 4.2/5 (tasuta koos rakenduse sisseostudega)
 • Arendaja: Epic Games
 • Mängutüüp: Lahing Royale

Positiivne ülevaade:

“Fortnite tõesti pakkus kõrgtasemelist võidurojalit. Alguses tundusid Fortnite’i fännid mulle natuke liiga palju, kuid olen mõistnud oma varasemaid eelarvamusi. Fortnite on võlunud mind oma võlus. Mõned võivad kahtluse alla seada, kuid nende oskuste puudumine räägib enda eest. Aeg parandada oma mängu, sõbrad. -alek minu ema nutikulmutajast”

Negatiivne ülevaade:

“Mängu dokumentaari pole päriselt vaja, kui saate lihtsalt vaadata tasuta mängu videot võrgus ja mitte kulutada midagi tarbetule!”

Neile, kes naudivad koomiksilaadset stiili ja kohandatavat mängukogemust ilma gore’ita, võib see mobiilimängu tasuta APK allalaadimine olla just teie valik.

8. Garena Free Fire

Garena Free Fire teenib oma koha meie nimekirjas kui tasuta mobiilimäng, millel on kaasahaarav kogemus. See mobiilne lahingumäng pakub kiireid matše ning on avaldanud olulist mõju tööstusele. Androidi jaoks on see tuntud tasuta tegevusmängude hulgas, mis suudab parandada strateegilist mõtlemist. Mängijad langevad langevarjuga saarele, koguvad relvi ja võistlevad 49 teise mängija vastu, et jääda viimaseks ellujääjaks.

 • Väljalaske kuupäev: 4. detsember 2017
 • Google Play hinnang: 4.2/5 (tasuta Androidile)
 • Arendaja: Garena International I Private Limited
 • Mängu tüüp: Lahing mängude kuninglik

Positiivne arvustus:

“Veetsin Free Fire’is märkimisväärse aja ja see on tõeliselt haarav. Siiski on üks probleem: pärast vastase maha kukutamist sooviksin, et meie järgmised lasud ei suunataks teda automaatselt. On ärritav, kui proovin järgmist vastast maha võtta, ainult et tabada maha kukkunut, andes vastastele võimaluse mind võita. Hoolimata sellest on see üks minu lemmikmänge ja mulle meeldib seda mängida.”

Negatiivne arvustus:

“Pärast viimast uuendust on minu Free Fire’i konto praktiliselt kasutamatu. Tüütu hüpikaken seotud kangelasliku tähe arvuga ilmub pidevalt, takistades mul mängus millelegi juurde pääsemist. Ma ei saa midagi kohandada ega isegi matši mängida, sest see hüpikaken ei kao kuhugi. Mul pole auhinnast hooli; tahan ainult, et mäng oleks jälle lõbus. Ma sooviksin, et saaksin teile selle vea videona näidata.”

Kuigi see võib mitte olla uusim mäng telefonidele, seab Free Fire teie strateegilise mõtlemise proovile, muutes selle üheks huvitavamaks ja populaarsemaks mänguks üldse.

Lisaks on see kasutajasõbralik!

9. Clash Royale

Clash Royale teenib oma koha top tasuta mänguna Androidi poes võimaldades sul võita reaalajas mitmikmängude lahinguid.

Mängijad koguvad ja uuendavad kaarte, kus on väeüksused, loitsud ja kaitserajatised, et luua oma lahingutekke ning võistelda intensiivsetes üks-ühe-vastu lahingutes.

 • Väljalaske kuupäev: 02. märts 2016
 • Google Play hinnang: 4.3/5 (Androidi mängud, tasuta allalaadimine, rakendusesisese ostuga)
 • Arendaja: Supercell
 • Mängutüüp: Strateegia, tornikaitse

Positiivne arvustus:

“Mulle meeldib see mäng; see on tasuta ja kaasahaarav. Kuigi mõned mängijad ostavad võimendusi, ei ole see takistanud mu naudingut ega edu matšides. Mängu keerukus ja reaalajas strateegiaelemendid lisavad põnevust ning lühike mängukestus hoiab selle meelelahutuslikuna. Ma sooviksin siiski loovutamise valikut, kui olen märgatavalt taga.”

Negatiivne arvustus:

“Mäng on igast uuendusest halvenenud. Uus torniüksus on kasutu ning mul on olnud sageli ühenduse katkestusi, mis on frustreeriv. Viimased kasutajaliidese muudatused on ebamugavad, tehes deki loomise ja navigeerimise tülikaks. Tundub, et mäng on liikunud maksa-ja-võida mudelile, prioriteerides kasumit mängijate kogemuse ees.”

Kuigi mitte nutitelefonimängude uustulnuk, pakub Clash Royale mõõna kogemust, kui sa purustad torne ja võitled krooni nimel.

10. Roblox

Roblox on kõrgelt hinnatud tasuta Androidi mäng, mis pakub platvormi, kus mängijad saavad luua ja mängida mänge virtuaalses maailmas. 

Arvukate kasutajate loodud mängudega on avastamiseks palju erinevaid žanreid, alates rollimängudest kuni mitmikmängude võistlusteni.

 • Väljalaske kuupäev: 1. september 2006
 • Google Play hinnang: 4.4/5 (tasuta rakendused ja mängud Androidile, rakenduste sees ostud)
 • Arendaja: Roblox Corporation
 • Mängutüüp: Liivakast, MMO

Positiivne ülevaade:

“USKUMATU MÄNG! Avatarikohandamisvalikud on suured ning see on suurepärane platvorm eluaegsete sõprade leidmiseks või lähedastega koos mängimiseks. Ajuti toimuvad kokkupõrked on tingitud minu nõrgast arvutist, seega soovitan vähem võimsatel seadmetel graafika sätteid vähendada. Saate häälvestlust kasutada või kasutada avalikku vestlust sõpradega suhtlemiseks. Kokkuvõttes on see minu jaoks 9.9/10 mäng, hoolimata aeg-ajalt toimuvatest kokkupõrgetest.”

Negatiivne ülevaade:

“Pidevad hüpikaknad mängimise ajal on tüütavad ja tunduvad sunnavat teid ostusid tegema. Ostunuppude paigutamine olulistele mängu juhtimisnuppudele lähedale tundub manipulatiivne. Viivitused, eriti teatud takistusradadel, on frustreerivad. Pidevad käigud midagi ostma ära ostma on ebameeldivad. Ma ei soovitaks seda mängu.”

Roblox ei pruugi olla uusim tulija, kuid see on mäng, mis on aja proovile vastu pidanud.

Miks on Androidi mängud nii populaarsed?

Üks peamisi põhjusi on võimalus alla laadida vahvaid Androidi mänge tasuta. Siin on veel mõned põhjused, miks:

 • Laia valikuga Androidi seadmed: Mängude populaarsus Google Play poes tuleneb suures osas erinevate Androidi seadmete laiast valikust. Android on saadaval alates nutitelefonidest kuni tahvelarvutiteni.
 • Lihtne mängude avastamine ja installimine: Google Play pood on keskus, mis teeb uute mobiilimängude leidmise ja installimise lihtsaks, pakkudes juurdepääsu kõikidele teie lemmikmängude kogemustele.
 • Mängude žanrite mitmekesisus: Olenemata sellest, kas eelistate tegevus-, strateegia- või simulatsioonimänge, leidub midagi kõigile.
 • Sotsiaalne ühenduvus: Sotsiaalsed omadused täiendavad mängukogemust, võimaldades mängijatel jagada saavutusi ja võistelda mitmikmängu võistlustel.

Need tegurid aitavad kaasa Androidi mängude laialdasele populaarsusele.

Lõppsõnad

Kokkuvõtteks meie top 10 mobiilseiklusmängude kohta on ilmne, et parim lähenemine mobiilimängudele on otsida põnevust ja mitmekesisust.

Strateegia, seiklus, mõistatused ja muu segu tõttu paistavad mobiilmängud silma oma muljetavaldavate žanrite ja graafikaga.

Olenemata sellest, kas eelistad rollimänge, ellujäämissegadust või lahingurojalte, leiab igasugune mängur midagi endale mobiilimängude seast.

Loe teises keeles