Datu zinātnes iespējas: Uzziniet, kā pieteikties tiešsaistē dažādos darba platformās

Meklējat augsti apmaksātu datus zinātnē darbu? Izpētiet šos septiņus platformas, lai atrastu savu nākamo iespēju. 

Neraugoties uz neskaidrībām, sākt kaut kur ir galvenais. Šis blogs jūs vadīs caur labākajām platformām, lai atrastu ienesīgus datu zinātnes darbus. 

Ar pieaugošo pieprasījumu pēc datu prasmēm, jums būs piekļuve attālinātiem, brīvā laika darba iespējām un tradicionālām iespējām.

7 labākās tiešsaistes darba platformas, uz kurām var pieteikties darbam

Zemāk ir septiņas labākās tiešsaistes darba platformas datu zinātnes iespējām. 

1. LinkedIn

LinkedIn ir vadītā platforma datu zinātniekiem, kuri meklē augsti apmaksātus darbus un atzīšanu par savām prasmēm. Piedāvā plašu datu zinātnes darba iespēju klāstu dažādās nozarēs. Platformas uzlabotie algoritmi tiek izmantoti, lai ieteiktu darbus, kas atbilst jūsu profilam, prasmēm un interesēm, padarot darba meklēšanu efektīvāku.

Pieteikšanās un tīklošanās

Jūs varat viegli pieteikties uz vakancēm un tieši sazināties ar atbalstītājiem. 

LinkedIn arī veicina jūsu profesionālā tīkla paplašināšanu, ļaujot jums sazināties ar datu zinātnes līderiem. 

Jūsu profila uzlabošana ar galvenajām prasmēm, projektiem un ieteikumiem padara jūs redzamāku atbalstītājiem kā labāko kandidātu.

Palikšana informētam

Platforma vienkāršo informēšanos par jaunākajiem datu zinātnes tendences un labākajām praksēm.

Tā nodrošina atlasītu saturu, lai jūs būtu informēts un paliktu konkurētspējīgs šajā jomā.

2. Wellfound

Wellfound, iepriekš pazīstama kā AngelList Talent, ir vadošā platforma datu zinātniekiem, kuri meklē augsti apmaksātas attālinātas darba vietas jaunuzņēmumos un augstākās tehnoloģiju kompānijās. 

Izveidojot profilu Wellfound, datu zinātnieki iegūst piekļuvi plašam iespēju klāstam strauji augošos uzņēmumos.

Responsīvs Platforms

Platforms izceļas ar savu responsivitāti. Kandidāti bieži saņem atbildes no pieņēmējiem dažu dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. 

Wellfound vienkāršo start-upu, kas atbilst jūsu vērtībām un mērķiem, meklēšanas procesu, ļaujot jums efektīvi izmantot savas datu prasmes.

Izcilas Darba Izaugsmes Vienība

Wellfound ir atzīta kā izcilas iespējas datu zinātnes darbam avots jaunuzņēmumu ekosistēmā. Platforma pielāgo darba piedāvājumus jūsu profilam un ekspertīzei, savienojot jūs ar interesantām jaunajām uzņēmējdarbībām, kas meklē tieši jūsu prasmes.

3. Toptal

Toptal piedāvā īpašu platformu labi apmaksātiem brīvā laika projektu un līgumu datu zinātnes darbiem. 

Tā lepojas ar tīklu, kas ietver pasaulē labākos 3% datu profesionāļus, nodrošinot elitāras statusa sajūtu tiem, kuri strādā platformā. 

Pieejamās iespējas ietver lomas kā brīvprātīgajiem datu zinātniekiem, datu inženieriem un mašīnmācības inženieriem.

Projekta darba samaksas likmes un klienti

Platforma ir pazīstama ar lieliskajām darba samaksas likmēm, piesaistot augstākās klases uzņēmumus, jaunuzņēmumus un organizācijas kā klientus.

Tas nodrošina, ka darbs ir gan izaicinošs, gan atalgot, veicinot pilnvērtīgu profesionālu pieredzi.

Ekskluzīvs tīkls un atlases process

Būt daļai no Toptal ekskluzīvajiem tīkliem uzlabo pašnovērtējumu kā datu zinātnes profesionālim.

Rūpīgais atlases process, kas nepieciešams, lai tiktu pieņemtam tīklā, kalpo kā apliecinājums par prasmēm un sasniegumiem šajā jomā.

4. Upwork

Upwork piedāvā datu zinātniekiem piekļuvi plašam augsti apmaksātu, elastīgu darba iespēju klāstam. 

Līdzīgi kā Fiverr, tas savieno frīlancerus ar klientiem, kuri meklē projekta veida darbu, stundu maksas darījumus, ilgtermiņa līgumus un pat potenciāli pilna laika darba iespējas.

Jūsu Upwork Portfolio veidošana

Lai izceltos, koncentrējieties uz savu Upwork portfeli. Izceliet savas konkrētās datu zinātnes prasmes, rīkus, ar kuriem jūs labi pārzināt, un sasniegumus no iepriekšējiem projektiem.

Regulāri pārbaudiet Upwork jaunos datu zinātnes darba sludinājumus, kas atbilst jūsu prasmēm. Pieteikties, uzsverot, kā jūs varat pievienot vērtību potenciālajiem klientiem.

5. Kolabtree

Kolabtree ir zinātniekiem un rūpniecības ekspertiem pielāgota brīvprātīgās darba platforma.

Reputācijas izveide prasa laiku, bet Kolabtree piedāvā potenciālu ienesīgām datu zinātnes pozīcijām.

<p:Ieguldiet aptuveni 2 stundas, izveidojot detalizētu profilu, kurā parādītas akadēmiskās un profesionālās atzīmes, sasniegumi un ekspertīzes jomas, un jūs varat piesaistīt potenciālo klientu uzmanību.

Projektu iespējas un sarunas

Daudziem Kolabtree projektam ir noteiktas cenas, bet ir iespēja sarunāt cenas atkarībā no jūsu spējām un pieredzes.

Sākotnēji jums var nākties saskarties ar zemāk atalgotiem datu projektiem, kamēr iegūsiet sev vajadzīgo atpazīstamību platformā.

Taču, regulāri veicot projektus veiksmīgi, jūs varat sākt saņemt pieprasījumus par labi apmaksātām līgavirzībām. Platforma ir ļoti reaģējoša, ļaujot klientiem viegli sazināties ar jums tieši potenciāliem projektiem, kas atbilst jūsu prasmēm.

6. Patiesībā

Indeed ir viena no labākajām darba meklēšanas platformām, ideāli piemērota, lai atrastu augsti apmaksātus vietējos datu zinātnes darbus, it īpaši ārpus Ziemeļamerikas.

Izveidojiet profilu un pieteikties selektīvi, lai sazinātos ar vairākiem datu zinātnes iespējām jūsu reģionā.

Izvairieties no nerelevantiem pieteikumiem – pieteikieties tikai uz darbiem, kas cieši atbilst jūsu prasmēm.

Datu zinātņu darba meklēšana

Indeed ir pazīstams ar savām ierobežoto līmeni un jauno datu zinātņu vakancēm. Tomēr, pareizai pieredzei esot iespējams atrast arī augstākas un vecākas amatni. 

Indeed bieži ir iecienīta platforma vietējās darba meklēšanai tiem, kuri atrodas Dienvidāzijā vai citos tirgos ārpus Ziemeļamerikas. 

Regulāri pārbaudiet Indeed jaunām augsti atalgotām datu zinātņu vakancēm savā pilsētā vai valstī.

7. Amazon darba iespējas

Lielie tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Amazon, piedāvā augsti apmaksātas datu zinātnes pozīcijas, kas parasti netiek reklamētas parastajos darba sludinājumu vietnēs.

Lai atrastu šīs ekskluzīvās iespējas, apmeklējiet Amazon.jobs un līdzīgas tehnoloģiju uzņēmumu darba sludinājumu vietnes.

Šīs iekšējās vietnes uzskaita vairākas datu zinātnes lomas dažādās pasaules birojos.

Datu zinātņu amatu iegūšana Amazon

Lielākā daļa datu zinātņu amatu vadošajās tehnoloģiju uzņēmumos ir pieejami tikai viņu iekšējās karjeras vietnēs.

Amazon aktīvi pieņem datu zinātniekus dažādās departamentos, tostarp Alexa, AWS, mazumtirdzniecību un operācijas.

Šie amati piedāvā pievilcīgas algas un labumus. Paturiet prātā Amazon.jobs, ja vēlaties iegūt datu zinātņu amatu izcilās kompensācijas un labumu klāstā top tehnoloģiju uzņēmumā.

Datu zinātņu darba iespējas, uz kurām jūs varat pieteikties dažādos darba veidos

Datu zinātne ir strauji augoša joma ar dažādām darba iespējām pa dažādiem platformām, tai skaitā datu zinātnes prakses jauniešiem, kuri sāk savu karjeru.

Šeit ir septiņas datu zinātnes darba iespējas, uz kurām jūs varat pieteikties, katrai ar savām atbildībām un algu gaidāmām sumām:

 • Datu analitiķis: Datu analitiķi interpretē sarežģītus datu kopumus, lai nodrošinātu darbības secinājumus lēmumu pieņemšanai. Viņi izmanto statistikas rīkus un tehnikas datu analīzei un prezentē savas atziņas skaidri un īsi. Algu gaidāmā summa: $60,000 – $85,000 gadā.
 • Mācīšanās mašīnu inženieris: Šie profesionāļi projektē un īsteno mašīnu mācīšanās modeļus, lai risinātu biznesa problēmas. Viņi strādā ciešā sadarbībā ar datu zinātniekiem un inženieriem, lai izstrādātu algoritmus, kas var mācīties no datiem un padarīt prognozes par tiem. Algu gaidāmā summa: $100,000 – $150,000 gadā.
 • Datu zinātnieka amati: Datu zinātnieki izmanto savu ekspertīzi statistikā, matemātikā un datorzinātnē, lai iegūtu atziņas no datiem. Viņi veido prognozējošus modeļus, veic eksperimentus un komunicē savas atziņas interesentiem. Algu gaidāmā summa: $90,000 – $140,000 gadā.
 • Uzņēmējdarbības analītiķis: Biznesa analītiķi izmanto datu analīzi un vizualizācijas rīkus, lai nodrošinātu atziņas, kas palīdz uzņēmumiem pieņemt stratēģiskus lēmumus. Viņi pārveido neapstrādātus datus saprotamas atskaites un informācijas paneļus. Algu gaidāmā summa: $70,000 – $95,000 gadā.
 • Datu inženieris: Datu inženieri veido un uztur infrastruktūru, kas nepieciešama datu ģenerēšanai, apkopojumam un analīzei. Viņi nodrošina, ka dati ir pieejami un lietojami datu zinātniekiem un analītiķiem. Algu gaidāmā summa: $90,000 – $130,000 gadā.
 • Lielo datu inženieris: Specializējoties lielu datu apstrādē, lielo datu inženieri izstrādā, uztur un testē lielas datu risinājumus. Viņi izmanto tehnoloģijas kā Hadoop un Spark, lai apstrādātu un analizētu lielus datus. Algu gaidāmā summa: $100,000 – $145,000 gadā.
 • Datu zinātņu vadītājs: Datu zinātņu vadītāji vadīt datu profesionāļu komandas, lai sasniegtu biznesa mērķus. Viņi uzrauga datiem pamatotu stratēģiju izstrādi un īstenošanu un nodrošina datu analīžu kvalitāti un precizitāti. Algu gaidāmā summa: $120,000 – $170,000 gadā.

Pamatprasmes un prasības, kas nepieciešamas pirms pieteikšanās datu zinātņu darbiem

Lai sāktu karjeru datu zinātnē, tostarp attālos datu zinātnes darbos, ir vairākas galvenās prasmes un kvalifikācijas, kuras jums vajadzētu apgūt:

 • Matemātika un statistika: Stipra izpratne par matemātiskiem jēdzieniem un statistikas tehnikām ir būtiska, lai analizētu un interpretētu datus.
 • Programmēšanas prasmes: Prasmes programmēšanas valodās, piemēram, Python, R vai SQL, ir būtiskas, lai manipulētu un analizētu datus.
 • Mākslīgais intelekts: Zināšanas par mašīnmācības algoritmiem un to pielietojumiem ir būtiskas prognozējošu modeļu veidošanai un sarežģītu problēmu risināšanai.
 • Datu vizualizācija: Spēja radīt skaidras un informatīvas vizualizācijas ir svarīga, lai komunicētu datus ne-tehnisko iesaistīto personām.
 • Datu sakārtošana: Prasmes attīrīt, pārveidot un organizēt neapstrādātus datus ir nepieciešamas datu kopu sagatavošanai analīzei.
 • Liela datu tehnoloģijas: Iepazīstība ar liela datu rīkiem, piemēram, Hadoop, Spark vai Kafka, var būt noderīga, lai rīkotos ar lielo apjomu datu apstrādi.
 • Komunikācija: Ir nepieciešamas spēcīgas komunikācijas prasmes, lai efektīvi nodotu datu atklājumus un sadarbotos ar komandas biedriem dažādās nozarēs.
 • Problēmu risināšana: Spēja domāt kritiski un radoši risināt problēmas ir būtiska, lai izstrādātu inovatīvas risinājumu datu saistītajām izaicinājumiem.

Relevanta grāda iegūšana jomās, piemēram, datorzinātne, statistika, matemātika vai saistītā disciplīna, arī varētu būt priekšrocīga. 

Papildus prakses pieredze, veicot stāžas, projektus vai tiešsaistes kursus, var uzlabot jūsu nodarbināmību datu zinātnes darba tirgū.

Nobeigums

Lai nodrošinātu augstu atalgojumu datu zinātnē, izmantojiet tiešsaistes platformas, lai piekļūtu izcilām iespējām. 

Mentionās septiņas platformas var jūs savienot ar darba devējiem un klientiem, kuri meklē jūsu datu prasmes. 

Izveidojiet stipras profila lapas, kas izceļ jūsu datu zinātnes ekspertīzi. Pieteikšanās jāizvēlas rūpīgi, demontrējot savu vērtību. Turpiniet censties un mācieties jaunas prasmes, gaidot darba piedāvājumu.

Lasīt citā valodā