۱۰ بازی ماجراجویی موبایل که شما را در سفری مجازی می‌برند

بازی‌های موبایل به خاطر دسترسی آسان و راحتی بازی به منظور جایگزین عالی برای بازی‌های سنتی ابراز شگفتی می‌کند.

این بازی‌ها تجارب گوناگون و هیجان‌انگیز با فناوری پیشرفته برای ماجراهای هیجان‌انگیز ارائه می‌دهند. در این پست، به ۱۰ بهترین بازی‌های ماجراجویی موبایل می‌پردازیم.

آماده شوید تا به اکتشاف سرزمین‌های جدید بپردازید، خود را در داستان‌های جذاب فرو ببرید و پازل‌های چالش‌برانگیز را حل کنید. برای یک ماجراجویی حماسی و تجربه‌های خاطره‌انگیز آماده شوید.

1. Genshin Impact

Genshin Impact به عنوان یکی از بازی‌های موبایل به لیست ما اضافه شده است، چرا که تجربه‌ای بازی در جهان‌باز با جنگ‌های جادویی عنصری ارائه می‌دهد. 

بپرداز به بازی ماجراجویی در موبایل برای کاوش مناظر خیره‌کننده، شکست دادن دشمنان خود، و کشف رازهای قدرت‌های عنصری در طول راه.

 • تاریخ عرضه: 28 سپتامبر 2020
 • رتبه گوگل پلی: 4.6/5 (این بازی برنامه‌ای رایگان برای اندروید است)
 • توسعه دهنده: miHoYo
 • نوع بازی: بازی نقش‌آفرینی اکشن (RPG)

نقد مثبت:

“معمولاً علاقه چندانی به بازی‌ها ندارم، اما بازی Genshin Impact من را به خود مشغول کرده است. اگر دقت نکنم، می‌توانم ساعت‌ها صرف کاوش کنم. گیم‌پلی بازی روان است و هیچ مشکلی نداشته‌ام. تنها شکایت من از پیشرفت داستانی مجبورانه است. ترجیح می‌دهم گزینه‌ای برای پرش در متن‌های کامیس‌ها داشته باشم، زیرا بعضی وقت‌ها به طور ناخواسته یکی از آن‌ها را شروع می‌کنم و باید تا انتها برسانم یا برنامه را مجدداً راه‌اندازی کنم. به جز این، هیچ شکایتی ندارم. گیم‌پلی لذت‌بخش است، به ویژه در موبایل.”

نقد منفی:

“بازی عالی است، اما فضای بسیار زیادی را اشغال می‌کند. نیاز به برخی اصلاحات دارد: 1. حذف عناصر غیرضروری از بازی. 2. معرفی گزینه تنظیم مجدد شخصیت، که به بازیکنان اجازه دهد 80٪ از مواد استفاده شده برای شخصیت را بازیابی کنند و از این ویژگی یکبار در هفته استفاده کنند. افزایش دسترسی به رزین، زیرا با گسترش بازی، مقدار رزین همچنان ثابت است. در نظر داشته باشید که رزین را به فروشگاه اضافه کنید، شاید هر ماه پنج رزین ماهیانه، مشابه سیستم امانی وجوه.”

با توانایی دانلود رایگان بازی‌ها برای اندروید، ارزش امتحان بازی Genshin Impact وجود دارد. علاوه بیشتر، این بازی رایگان بر روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس است.

2. Among Us

در دنیای Among Us فرو برید، یک بازی جذاب اجتماعی که در آن بازیکنان به عنوان اعضای تیم، همکاری می کنند تا وظایف خود را در یک فضاپیما یا ایستگاه فضایی انجام دهند و همزمان تقلب‌گرها را که به از بین بردن آن‌ها علاقه‌مندند، شناسایی کنند.

این بازی به خاطر ترکیبی از همکاری و فریب شهرت فراوانی کسب کرده است و آن را یکی از بهترین ماجراهای بازی‌های موبایل می سازد.

آیا قادر خواهید بود تا تقلب‌گرها را شناسایی کرده و ایمنی تیم خود را در این بازی جذاب موبایلی تضمین کنید؟

 • تاریخ انتشار: ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸
 • رتبه Google Play: ۴.۵/۵ (قابل دانلود رایگان برای آندروید)
 • توسعه دهنده: InnerSloth LLC
 • نوع بازی: بازی مولتی‌پلیر گروهی

نقد مثبت

“Among Us حقیقتاً برای بازی زیاد خوب است! گزینه‌های سفارشی‌سازی، تنوع نقشه‌ها و حالت پنهان انتشار موجب حفظ هیجان و همیشه بشور می شود. با این حال، یک مشکل جزئی وجود دارد. هنگام تایپ پیام، کیبورد و جعبه متن بیشترین قسمت صفحه را اشغال می کنند که سبب می شود متن چت را مشاهده کردن یا نوشتن آن دشوار شود. یک کیبورد جمع و جور، هماهنگ با تم، تجربه را بهبود خواهد داد. با این حال، به شدت توصیه می شود تا Among Us را امتحان کنید. درون‌تب کنید!”

نقد منفی

“من طرفدار بزرگ Among Us هستم، اما آخرین بروز رسانی ناامید کننده بود. پر از باگ‌ها بود؛ اغلب بارها باید بازی را خروج کنم و دوباره آن را شروع کنم به دلیل مشکلات اتصال. به علاوه، پس از پایان یک بازی، گاهی اوقات با صفحه سیاه به جای بازی دوباره بارگذاری می شوم. همچنین، حاشیه سبز بر هر چیزی، از وظایف تا سرورهای بازی، هم آزاردهنده است و هم حواس پرتی می‌کند. این موضوع مطلب سلیقه‌ای است، اما از لذت کلی بازی کاسته می شود.”

3. بازی Pokémon GO

بازی Pokémon GO به عنوان یکی از بهترین بازی‌های موبایل و یکی از بهترین برنامه‌های ماجراجویی، به دلیل تجربه فوق‌العاده‌ای از واقعیت افزوده جذابیت به خود جلب کرده است. 

بازیکنان بر ماجراجویی‌های واقعی می‌روند و از جای خود بلند می‌شوند تا انواع پوکمون را بگیرند. 

به‌روزرسانی‌های منظم نوعی از موجودات و ویژگی‌های جدید را به همراه می‌آورند، از جمله جنگ‌های سالن، رویدادها و تعاملات اجتماعی. این بازی، اگر چه انحصاری به فروشگاه پلی نیست، بازی قابل توجهی برای کاوش و گرفتن پوکمون در دنیای واقعی است.

 • تاریخ عرضه: ۶ ژوئیه ۲۰۱۶
 • رتبه‌بندی در Google Play: ۴.۱/۵ (رایگان با خریدهای درون اپلیکیشن)
 • توسعه‌دهنده: شرکت Niantic, Inc.
 • نوع بازی: ماجراجویی واقعیت افزوده (AR)

بازخوردهای مثبت

“پس از چهار سال، اکثر مشکلات حل شده‌اند. بازی عالی است، با وجود برخی اشکالات گاهی. بستن و بازکردن مجدد برنامه کمک می‌کند. توسعه‌دهندگان در راه صحیح هستند. تنها نقطه منفی اطلاعی‌های اذیت‌کننده نبردهای تعمیرگاه است. اینجا امکان بهبود وجود دارد، اما بازی به طور کلی لذت بخش و الهام بخش است.”

بازخوردهای منفی

“مفهوم بازی بسیار برجسته است، اما کیفیت آن کاهش یافته است. ویژگی‌های بیشتر پرداختی، گرافیک‌های ناکارآمد و تاخیرها، اشکالات و باگ‌های مداوم تجربه را زیر سؤال می‌برند. تمرکز Niantic بر روی سود، از لذت بازی کاسته است. برای بازیکنان جدید توصیه نمی‌شود؛ و بازیکنان قدیمی تر، شفقت ما را دارند.”

Pokémon GO یک راه هیجان‌انگیز برای کاوش مکان‌های واقعی در هنگام شکار پوکمون، شامل پوکمون‌های نادر و قدرتمند افسانه‌ای است.

4. Call of Duty: Mobile

کال اف دیوتی: موبایل یکی از بهترین بازی‌های موبایل رایگان است که باید حتماً در هر لیست بازی‌های برتر موبایل قرار گیرد. این بازی سری معروف کال اف دیوتی را به انگشتان شما می‌آورد با بهترین گرافیک‌های موبایل. این بازی شامل برخوردهای چندنفره شدید و حالت جذاب بتل رویال می‌شود. بازیکنان به انواع نقشه‌ها، اسلحه‌ها و حالت‌های بازی دسترسی دارند که به آن‌ها امکان می‌دهد تا هیجان کال اف دیوتی را هرجا که هستند تجربه کنند.

 • تاریخ انتشار: 1 اکتبر 2019
 • رتبه گوگل پلی: 4.5/5
 • توسعه‌دهنده: Activision Publishing, Inc.
 • نوع بازی: تیراندازی از دید اول (FPS)

نقد مثبت:

“قطعاً پنج ستاره! گیم‌پلی، گرافیک و محتوا همه شگفت‌انگیز هستند. با این حال با مشکلاتی روبه‌رو شدم. از زمان یک به‌روزرسانی اخیر، در مسابقات رتبه‌بندی‌شده خطای شبکه را دریافت می‌کنم که منجر به ترک و از دست دادن امتیاز شده. و اکنون، پس از به‌روزرسانی آخر، حتی نمی‌توانم به ایمیل‌های خود دسترسی پیدا کنم بدون این که بازی قفل شود. هر دو اتصال داده و Wi-Fi شکست می‌خورند. توسعه‌دهندگان، لطفاً این مشکل را برطرف کنید. متشکرم.”

نقد منفی:

“حساب من هک شد و واکنش توسعه‌دهندگان کافی نبود! هکر هنوز استفاده از حساب من را می‌کند حتی بعد از اینکه گفته شد امن شده است. پشتیبانی IT ناکام بود و برای هزینه‌هایم، شامل اشتراک ماهانه، جبرانی نشدم. این تجربه ناامن، باعث از دست دادن اعتماد به اطلاعات شخصیم شده است. برای یک شرکت این اندازه، این قابل قبول نیست.”

کال اف دیوتی: موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های فروشگاه گوگل پلی است که با انواع حالت‌های بازی‌اش بازیکنان را مشغول نگه می‌دارد. حتی می‌توانید با دوستان خود تیم بزنید تا بیشتر شادی کنید.

۵. PUBG Mobile

PUBG Mobile, یک ورزش بتل رویال برجسته است که با وفاداری به بازی اصلی PlayerUnknown’s Battlegrounds، ترویج یافته است. 

این بازی به تجربه هیجان انگیز جنگ برای بقا ارائه می‌دهد که باعث انتخاب آن در فهرست برترین بازی‌های موبایل ما شده است. بازیکنان با چتر بر روی یک جزیره فرود می‌آیند و تلاش می‌کنند تا آخرین بازمانده باشند، ساختمان یا به صورت تیم. 

این بازی که به صورت رایگان قابل دانلود است، با گرافیک‌های واقع‌گرایانه و اکشن جذاب خود شهرت دارد. احساس هیجان این بازی بقا را برای خود تجربه کنید.

 • تاریخ عرضه: ۱۹ مارس ۲۰۱۸
 • رتبه بندی Google Play: ۴.۲/۵
 • توسعه دهنده: شرکت PUBG
 • نوع بازی: بتل رویال

نقد مثبت:

“به بهانه سازی نهادینه. این بازی ۳.۹ گیگابایت از حافظه گوشی اندرویدی سامسونگ من را می‌گیرد که برای یک بازی موبایل به نظر می‌رسد سنگین است. مطمئن شوید که حداقل ۵ گیگابایت فضای خالی (نه حافظه RAM) برای عملکرد بهینه دارید. حتی در دستگاه‌های پایین‌تر، با تنظیمات گرافیکی پایین، بازی با زمینه صاف اجرا می‌شود. نقشه‌ها و تصاویر فوق‌العاده هستند، با گرافیک‌های صاف و اثرات صدای اسلحه واقعی. کنترل‌ها و رابط کاربری نیز صاف و کاربرپسند هستند. تجربه بازی‌افزاری موبایل مناسب.”

نقد منفی:

“بگذارید روشن باشم، این بازی عالی است. من از سال ۲۰۱۹ بازی می‌کنم و مکانیزم‌ها صاف، بهبود یافته است. با این حال مشکل قابل توجهی وجود دارد: افزایش قابچه‌های فریم در آخرین به‌روزرسانی. بازی در هنگام نزدیک شدن بازیکنان دیگر کم کیفیت می‌شود و در زمان فرود در حالتی که تا زمانی که بکشم یا فرار کنم ادامه دارد. گاهی اوقات تکسچرها به درستی بارگذاری نمی‌شوند. دوستان من نیز با مشکل فنی مواجه می‌شوند. اگر توانایی ارائه گرافیک‌های بسیار صاف و تنظیمی برای تعادل یابند، من تصمیم خودم را مرور می‌کنم.”

با بیش از ۵۰۰ میلیون دانلود، این بازی به دلیل یک دلیل محبوب است. گرافیک‌ها قابل توجه هستند و گیم‌پلی جذابیتی شبیه به فورتنایت دارد.

6. Minecraft

Minecraft یک برنامه بازی موبایل بسیار محبوب است. تجربه فراگیر آن یکی از جذابیت‌های اصلی برای کاربران است.

با وجود اینکه رایگان نیست، به بازیکنان امکان ساخت و کاوش در جهان‌های مجازی مبتنی بر بلوک را می‌دهد.

این بازی امکانات بی‌پایانی ارائه می‌دهد و به بازیکنان امکان ساخت سازه‌ها، استخراج منابع، ساخت ابزارها و شروع ماجراجویی با دوستان را می‌دهد. همچنین می‌توانید پوست‌های جدید و موارد دیگر را بدست آورید.

 • تاریخ انتشار: 17 نوامبر 2011
 • امتیاز Google Play: 4.5/5 (آزمایشی رایگان در اندروید، 6.99 دلار پس از اتمام آزمایش)
 • توسعه‌دهنده: Mojang Studios
 • نوع بازی: Sandbox Adventure (ماجراجویی در ماسه‌بازی)

بررسی مثبت:

“بازی فوق‌العاده‌ای است! آرزو می‌کنم که حیوانات دوست‌داشتنی بیشتری وجود داشتند، اما به طور کلی، این بازی جذاب و پرماجرا است.”

بررسی منفی:

“بازی عالی است و امکانات خلاقیت بی‌پایانی ارائه می‌دهد، اما نسخه جاوا کمبودهای زیادی نسبت به آن دارد و با اشکالاتی مواجه است. به عنوان مثال، وقتی بر تنم لباس توسیاتی می‌پوشم، پوست کاراکترم را پوشش می‌دهد! همچنین هنگام باز کردن، کرش می‌کند و گلیچی با طیف‌های تاری ایجاد می‌کند. خدمات مشتری بی‌توجهی دارد.”

اگر به دنبال بازی‌های سرگرم‌کننده در فروشگاه Google Play هستید، این بازی ممکن است توجه شما را جلب کند.

نسخه Pocket تقریباً همه چیزی که در کامپیوتر وجود دارد را ارائه می‌دهد، با آرایه وسیعی از محتوا و مد‌ها برای بهبود تجربه شما.

7. فورتنایت

فورتنایت، اگرچه به تازگی به فروشگاه Google Play اضافه نشده است، بازی جذابیت خاصی به خود دارد؛ امکان بازی چند سکویی، یکی از ویژگی‌های اصلی در بازی‌های موبایل است.

این بازی رایگان بتل رویال بازیکنان را در برابر یکدیگر در نقشه‌ی کوچک شونده قرار می‌دهد.

مکانیک ساخت بی‌نظیر و سبک هنری روشن، اکشن سریعی را ارائه می‌دهد و به‌روزرسانی‌های مداوم باعث برقراری تازگی در بازی می‌شود.

 • تاریخ عرضه: ۲۵ ژوئیه ۲۰۱۷
 • رتبه در Google Play: ۴.۲/۵ (رایگان با خریدهای درون برنامه‌ای)
 • توسعه دهنده: Epic Games
 • نوع بازی: بتل رویال

نقد مثبت:

“فورتنایت واقعاً یک پیروزی خنثی بالا اورده است. در ابتدا، جمع فورتنایت را کمی زیاد یافتم. با این حال، به علت اشتباهات قبلی خود متوجه شدم. فورتنایت با جلب جذابیت خود من را متقاعد کرد. بعضی احتمالن شک دارند، اما ناتوانی آن‌ها صداقت زیادی دارد. وقت آن است که مردم بازی خود را بهبود دهند. -alek از یخچال هوشمند مادرم”

نقد منفی:

“هیچ نیاز واقعی برای یک مستند بازی وجود ندارد و می‌توانید به جای خرج کردن بر روی چیزی غیرضروری، به راحتی ویدیوی رایگانی از بازی ببینید!”

برای کسانی که از سبک کارتونی و گیم پلی قابل تنظیم بدون هیچ گونه خشونت لذت می‌‌برند، دانلود رایگان اپ‌کی فورتنایت ممکن است انتخاب خوبی باشد.

۸. Garena Free Fire

Garena Free Fire به خاطر تجربهٔ جذابش به لیست ما اضافه شده است به عنوان یک برنامهٔ بازی موبایل رایگان. 

این بازی موبایل بتل رویال مسابقات سریعی ارائه می‌دهد و تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر روی صنعت داشته است. بین بازی‌های اکشن رایگان برای اندروید، با قابلیت افزایش تفکر استراتژیک شناخته شده است. 

بازیکنان با چتر خود روی جزیره فرود می‌آیند، اسلحه‌ها را جمع‌آوری می‌کنند و با ۴۹ نفر دیگر برای بقا به عنوان آخرین نفر می‌جنگند.

 • تاریخ انتشار: ۴ دسامبر، ۲۰۱۷
 • رتبه‌بندی گوگل پلی: ۴.۲/۵ (رایگان در اندروید)
 • توسعه‌دهنده: Garena International I Private Limited
 • نوع بازی: بتل رویال

نقد مثبت:

“من وقت خوبی را روی فری فایر گذرانده‌ام و واقعاً جذاب است. با این حال، یک مشکل وجود دارد: بعد از کشتن یک حریف، می‌خواهم که تیرهای بعدی ما به صورت خودکار به آنها هدف نشوند. این امر آزاردهنده است زمانی که سعی می‌کنم حریف بعدی را بکشم، فقط تیرها به حریف کشته‌شده می‌زنند و برای تیم حریف فرصتی ایجاد می‌کنند تا من را شکست دهند. با این حال، این یکی از بازی‌های مورد علاقه‌ام است و از بازی کردن لذت می‌برم.”

نقد منفی:

“پس از آخرین به‌روزرسانی، حساب کاربری فری فایر من تقریباً قابل استفاده نیست. یک پنجره جلویی دائمی مربوط به تعداد ستاره‌های قهرمانی تعداد باز می‌شود و مانع از دسترسی به هر چیز در بازی می‌شود. نمی‌توانم چیزی را سفارشی کنم یا حتی یک مسابقه انجام دهم چرا که این پنجره جلویی نخواهد رفت. من به پاداش اهمیت نمی‌دهم؛ فقط می‌خواهم که بازی دوباره جذاب شود. کاش می‌توانستم یک فیلم از این اشکال را نشان دهم.”

اگرچه ممکن است جدیدترین بازی برای تلفن‌ها نباشد، فری فایر تفکر استراتژیک شما را به چالش می‌کشد و این امر آن را یکی از جالب‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌ها تا به حال می‌سازد. 

علاوه بیشتر، کاربرپسند است!

9. کلش رویال

کلش رویال با اجازه‌ی شما در جنگ‌های چند نفره زمان واقعی موفق به کسب جایگاه مورد نظر خود به عنوان یکی از بهترین بازی‌های رایگان در فروشگاه اندروید شده است. 

بازیکنان کارت‌ها را جمع‌آوری کرده و ارتقاء داده ویژگی‌های نیروها، جادوها و دفاع‌ها را برای ساختن دک‌های نبرد خود انجام می‌دهند و در مبارزات یک به یک شدید شرکت می‌کنند.

 • تاریخ عرضه: 2 مارس 2016
 • امتیاز Google Play: 4.3/5 (بازی‌های اندروید، دانلود رایگان، با خریدهای درون اپلیکیشن)
 • توسعه‌دهنده: سوپرسل
 • نوع بازی: استراتژی دفاع از برج

نقد مثبت:

“از بازی لذت می‌برم؛ رایگان و جذاب است. گرچه برخی از بازیکنان پاوراپ‌ها را می‌خرند، اما این موضوع تجربه یا موفقیت من در مسابقات را بازداری نکرده است. پیچیدگی بازی و عناصر استراتژی زمان‌واقعی اضافه به هیجان می‌کنند، و مدت زمان کوتاه بازی موجب جذابیت آن می‌شود. برای زمانی که در بازی با اختلاف قابل توجهی عقب افتاده‌ام، خوشحال می‌شوم از وجود گزینه تسلیم می‌آرزم.”

نقد منفی:

“با هر به‌روزرسانی بازی کیفیت آن کاهش پیدا کرده است. نیروی جدید تاج کار بیهوده است، و من مشکلات مداومی مانند قطع اتصال را تجربه می‌کنم، که خسته‌کننده است. تغییرات جدید رابط کاربری ناخوشایند است، که ساخت دک و مواجهه با آنها را دشوار می‌کند. احساس می‌کنم که بازی به سمت مدل پرداخت برنده سوق داده شده است، که سود را بر تجربه بازیکنان ترجیح داده است.”

اگرچه کلش رویال جدیدا وارد صحنه بازی‌های تلفن‌همراه شده است، اما تجربه جذابی ارائه می‌کند زمانی که برج‌ها را تخریب می‌کنید و برای تاج رقابت می‌کنید.

10. Roblox

Roblox یک بازی محبوب و رایگان برای اندروید است که یک پلتفرم آنلاین فراهم می کند که بازیکنان می توانند در یک دنیای مجازی بازی بسازند و در آن بازی کنند.

با تعداد زیادی بازی تولید شده توسط کاربران، انواع ژانرهای مختلفی برای کاوش وجود دارد، از ماجراجویی های بازی نقش آفرینی تا رقابت های چندنفره.

 • تاریخ انتشار: سپتامبر 1، 2006
 • امتیاز Google Play: 4.4/5 (برنامه ها و بازی های رایگان برای اندروید، با خریدهای درون برنامه ای)
 • توسعه دهنده: شرکت Roblox
 • نوع بازی: شن و ماسه، MMO

نقد مثبت:

“بازی فوق العاده ای است! گزینه های سفارشی سازی آواتار وسیع هستند، و این یک پلتفرم عالی برای دوستان دورهمی و یا با دوستان و خانواده بازی کردن است. عیب های گاهی بر روی کامپیوتر با کیفیت پایین من هستند، بنابراین توصیه می کنم تنظیمات گرافیک را بر روی دستگاه های کم قدرت کاهش دهید. می توانید از چت صوتی استفاده کنید یا از چت عمومی برای ارتباط با دوستان استفاده کنید. به طور کلی، این یک بازی 9.9/10 برای من است، با وجود عیب های گاهی.”

نقد منفی:

“پاپ اپ های مداوم در حین بازی، آزار دهنده است، به نظر می رسد شما را به خرید وادار می کند. قرار گیری دکمه های خرید نزدیک به کنترل های بازی حس منفی ایجاد می کند. مشکلات تاخیر، به ویژه در برخی موارد در دوره های موانع، اذیت کننده هستند. درخواست های بی وقفه برای خرید کردن، منزجر کننده هستند. من این بازی را توصیه نمی کنم.”

Roblox احتمالاً جدیدترین بازی در بازار نیست، اما یک بازی است که پیوسته به چالش زمان ها ایستاده است.

چرا بازی‌های اندروید اینقدر محبوب هستند؟

یکی از دلایل اصلی این نکته است که امکان دانلود رایگان بازی‌های جالب اندروید وجود دارد. دلایل بیشتری برای محبوبیت این بازی‌ها وجود دارد:

 • تنوع گسترده دستگاه‌های اندروید: محبوبیت بازی‌های فروشگاه پلی استور گوگل بخاطر تنوع بی نظیر دستگاه‌های اندروید است. اندروید بر روی همه چیز، از گوشی‌های هوشمند تا تبلت‌ها، قابل دسترسی است.
 • آسانی کشف و نصب بازی: فروشگاه پلی استور یک مرکز مرکزی است که کشف و نصب بازی‌های جدید را آسان می‌کند، امکان دسترسی به تمام تجربیات بازی‌افزاری مورد علاقه را فراهم می‌کند.
 • تنوع ژانرهای بازی: اگر علاقه‌مند به بازی‌های اکشن، استراتژی یا شبیه‌سازی هستید، چیزی برای همه وجود دارد.
 • اتصال اجتماعی: ویژگی‌های اجتماعی تجربه بازی را بهبود می‌بخشد، به بازیکنان امکان مشارکت در دستاوردها و رقابت در رقابت‌های چندنفره را می‌دهد.

این عوامل به محبوبیت گسترده بازی‌های اندروید کمک می‌کنند.

کلمات نهایی

در پایان بازی های ماجراجویی موبایل برتر 10، روش بهتری برای بازی کردن در موبایل این است که به دنبال هیجان و تنوع باشید.

با ترکیب استراتژی، ماجراجویی، پازل و غیره، بازی‌های موبایل با ژانرها و گرافیک‌های مختلفشان برجسته هستند.

چه علاقه‌مند به بازی‌های نقش‌آفرینی، بقا، یا رویال‌های نبرد هستید، در بازی کردن موبایل برای هر گیمر چیزی وجود دارد.

در زبان دیگری بخوانید