Andmeteaduse võimalused: Õppige, kuidas kandideerida erinevatele tööplatvormidele veebis

Otsid kõrgelt tasustatud andmeteaduse tööd? Uuri neid seitsme platvormi, et leida oma järgmine võimalus. 

Segaste aegade kiuste on oluline alustada kuskilt. See blogipostitus juhendab sind parimate platvormide kaudu tulusate andmeteaduse rollide leidmisel. 

ADVERTISEMENT

Kasvava nõudlusega andmete oskuste järele saad juurdepääsu kaug-, vabakutseliste ja traditsiooniliste võimaluste kaudu.

7 Parimat Tööplatvormi, kuhu saad tööle kandideerida

Allpool on seitse parimat veebitööplatvormi andmeteaduste võimalustele.

1. LinkedIn

LinkedIn on juhtiv platvorm andmeteadlastele, kes otsivad kõrgepalgalisi rolle ja tunnustust oma oskuste eest. See pakub laia valikut andmeteaduse töövõimalusi erinevates tööstusharudes. Platvormi edasijõudnud algoritmid soovitavad töökohti, mis sobivad teie profiili, oskuste ja huvidega, muutes töö otsimise tõhusamaks.

ADVERTISEMENT

Andmekiirgus ja võrgustikustamine

Saate lihtsalt kandideerida ametikohtadele ja otsest ühendust recruiter’itega.

LinkedIn võimaldab Teil ka oma professionaalset võrgustikku laiendada, võimaldades teil ühenduda andmeteaduse juhtidega.

Profiili täiustamine oluliste oskuste, projektide ja soovitustega muudab teid recruiter’itele paremini nähtavaks tippkandidaadina.

ADVERTISEMENT

Ole kursis

See platvorm lihtsustab uusimate trendide ja parimate praktikate kohta andmeteaduses informeerituks jäämist. 

See pakub kureeritud sisu, et hoida sind ajakohasena ja aidata sul hoida konkurentsieelist selles valdkonnas.

2. Wellfound

Wellfound, varasemalt tuntud kui AngelList Talent, on juhtiv platvorm andmeteadlastele, kes otsivad kõrgepalgalisi kaugtöökohti start-up’idest ja tipptehnoloogiaettevõtetest.

Luues profiili Wellfound-is, saavad andmeteadlased ligipääsu suurele hulgale võimalustele kiirelt kasvavates start-up’idest.

Reageeriv platvorm

Platvorm paistab silma oma reageerimisvõime poolest. Kandidaadid saavad sageli vastuseid tööpakkumistelt mõne päeva jooksul pärast taotluse esitamist.

Wellfound lihtsustab alustavate ettevõtete leidmise protsessi, mis on kooskõlas teie väärtuste ja eesmärkidega, võimaldades teil oma andmetega seotud oskusi tõhusalt rakendada.

Suurepärane Tööallikas

Wellfound on tunnustatud silmapaistva allikana andmeanalüütika töövõimaluste osas idufirma ökosüsteemis

Platvorm kohandab tööpakkumisi vastavalt teie profiilile ja oskustele, ühendades teid põnevate noorte ettevõtetega, kes vajavad teie oskusi.

3. Toptal

Toptal pakub unikaalset platvormi hästi tasustatud vabakutseliste ja lepinguliste andmeteaduse töökohtade jaoks. 

Tegu on võrgustikuga, kuhu kuuluvad maailma 3% parimatest andmeprofessionaalidest, pakudes platvormi kaudu töötavatele inimestele eliitse staatuse tunnet. 

Saadaolevad võimalused hõlmavad rollid nagu vabakutselised andmeteadlased, andmeinsenerid ja masinõppe insenerid.

Projekti tasud ja klientuur

Platvorm on tuntud oma suurepäraste tasude poolest, meelitades klientideks tipptasemel ettevõtteid, startupeid ja organisatsioone. 

See tagab, et töö on nii väljakutseid pakkuv kui ka tasuv, aidates kaasa rahuldustpakkuvale professionaalsele kogemusele.

Eriline võrgustik ja sõelumisprotsess

Osa saamine Toptal’i erilisest võrgustikust tõstab andmeteaduse spetsialistina enesehinnangut. 

Riguroosne sõelumisprotsess, mis on vajalik võrgustikku vastuvõtmiseks, on tõestuseks oskustele ja saavutustele selles valdkonnas.

4. Upwork

Upwork pakub andmeteadlastele juurdepääsu laiale valikule kõrgepalgalistele ja paindlikele töövõimalustele. 

Nagu Fiverr, ühendab see vabakutselised kliendiga, kes otsivad projektipõhist tööd, tunnihinna alusel tööd, pikaajalisi lepinguid ja isegi võimalikke täiskohaga rolle.

Andmebaasi portfelli loomine Upworkis

Eristumiseks keskendu oma Upworki portfelli täiendamisele. Tõsta esile oma spetsiifilised andmeteaduse oskused, tööriistad, milles sa oled vilunud, ning saavutused varasematest projektidest.

Kontrolli regulaarselt Upworki uusi andmeteaduse tööpakkumisi, mis vastavad sinu oskustele. Taotledes rõhuta, kuidas saad lisaväärtust potentsiaalsetele klientidele pakkuda.

5. Kolabtree

Kolabtree on teadlastele ja tööstusekspertidele mõeldud freelance-platvorm.

Rufile oma maine loomine võtab aega, kuid Kolabtree pakub võimalust kasumlike andmeteaduse positsioonide jaoks.

Investeerides umbes 2 tundi detailse profiili loomisse, kuhu oled märkinud akadeemilised ja tööalased volitused, saavutused ning asjatundlikkuse valdkonnad, võid meelitada potentsiaalsete klientide tähelepanu.

Projektivõimalused ja läbirääkimised

Paljudel Kolabtree projektidel on fikseeritud hinnad, kuid on paindlikkus hinnakokkuleppeks vastavalt teie võimetele ja kogemustele.

Algselt võite kokku puutuda madalama tasuga andmeprojektidega, kui te end platvormil sisse seate.

Siiski, tehes järjepidevalt projekte edukalt, võite hakata saama parema tasustusega lepinguid. Platvorm on väga reageeriv, võimaldades klientidel teiega otse kontakteeruda potentsiaalsete projektide jaoks, mis sobivad teie oskustega.

6. Tegelikult

Indeed on tipptasemel tööotsingu platvorm, ideaalne kõrghästi tasustatud kohalike andmeteaduse rollide leidmiseks, eriti Põhja-Ameerika väljaspool.

Loo profiil ja kandideeri valikuliselt, et luua ühendus arvukate andmeteaduse võimalustega teie piirkonnas.

Vältige taotluste räsimist – kandideerige ainult töökohtadele, mis vastavad teie oskustele tihedalt.

Andmeteaduse töökohtade leidmine

Indeed on tuntud oma sissejuhatavate ja nooremate andmeteaduse tööpakkumiste poolest. Õige kogemusega võite aga leida ka arenenud ja vanemate tasemete ametikohad.

Indeed on sageli eelistatud platvorm kohalikuks tööotsinguks Lõuna-Aasias või teistes turgudel väljaspool Põhja-Ameerikat.

Kontrollige regulaarselt Indeedi uute kõrgepalgaliste andmeteaduse ametikohtade leidmiseks oma linnas või riigis.

7. Amazon Jobs

Suurte tehnoloogiaettevõtete, nagu Amazon, kõrgelt tasustatud andmeteaduse ametikohtadel pole tavaliselt reklaamidega levinud tööportaalides midagi pistmist.

Et leida selliseid eksklusiivseid võimalusi, külastage Amazon.jobs ja teiste tehnoloogiaettevõtete tööportaalide sarnaseid veebisaite.

Need sisemised veebisaidid loetlevad mitmesuguseid andmeteaduse rolle erinevates globaalsetes esindustes.

Andmepõhise teadusliku positsiooni tagamine Amazonis

Enamus juhtivate tehnoloogiaettevõtete andmepõhised teadustööd on saadaval ainult nende sisemistel karjääriportaalidel.

Amazon värbab aktiivselt andmeteadlasi erinevatesse osakondadesse, sealhulgas Alexa, AWS, jaemüük ja operatsioonid.

Need ametikohad pakuvad atraktiivseid palku ja hüvesid. Hoia silm peal Amazon.jobs’il, kui soovid töötada andmeteadlasena tipptasemel tehnoloogiaettevõttes, mis pakub suurepärast tasu ja hüvesid.

Andmeteaduste töökohad, millele saab kandideerida erinevates tööplatvormides

Andmeteadus on kiiresti kasvav valdkond, millel on mitmesugused töövõimalused erinevates platvormides, sealhulgas andmeteaduse praktikakohad neile, kes alustavad oma karjääri.

Siin on seitse andmeteaduse töökohta, millele saate kandideerida, igaühel on oma vastutusala ja palgaootused:

 • Andmeanalüütik: Andmeanalüütikud tõlgendavad keerulisi andmekogumeid, et pakkuda otsustamiseks teostatavaid teadmisi. Nad kasutavad statistilisi vahendeid ja tehnikaid andmete analüüsimiseks ning esitavad oma leiud selgelt ja lühidalt. Palgaooteid: 60 000–85 000 dollarit aastas.
 • Masinõppeinsener: Need spetsialistid kavandavad ja rakendavad masinõppemudeleid äriprobleemide lahendamiseks. Nad töötavad tihedalt koostöös andmeteadlaste ja inseneridega, et arendada algoritme, mis suudavad õppida andmetest ennustusi teha. Palgaooteid: 100 000–150 000 dollarit aastas.
 • Andmeteadurivabad ametikohad: Andmeteadlased kasutavad oma ekspertiisi statistika, matemaatika ja arvutiteaduse valdkonnas, et välja selgitada teadmisi andmetest. Nad loovad ennustusmudeleid, viivad läbi eksperimente ja edastavad oma leiud sidusrühmadele. Palgaooteid: 90 000–140 000 dollarit aastas.
 • Ärianalüüsi analüütik: Ärianalüütikud kasutavad andmete analüüsi ja visualiseerimise tööriistu, et pakkuda teadmisi, mis aitavad ettevõtetel teha strateegilisi otsuseid. Nad muudavad toore andme tähenduslikeks aruanneteks ja armatuurlaudadeks. Palgaooteid: 70 000–95 000 dollarit aastas.
 • Andmehaldur: Andmehaldurid loovad ja hoiavad kinni struktuurist, mida vajatakse andmete tootmise, kogumise ja analüüsimise jaoks. Nad tagavad, et andmed oleksid kättesaadavad ja kasutatavad andmeteadlaste ja analüütikute jaoks. Palgaooteid: 90 000–130 000 dollarit aastas.
 • Suureandmete insener: Suure andmemahtudega tegelevad suureandmeinsenerid arendavad, hoiavad ja testivad suuri andmelahendusi. Nad kasutavad tehnoloogiaid nagu Hadoop ja Spark, et töödelda ja analüüsida suuri andmeid. Palgaooteid: 100 000–145 000 dollarit aastas.
 • Andmeteaduse juht: Andmeteaduse juhid juhivad andmeprofessionaalidest meeskondi ärieesmärkide saavutamiseks. Nad jälgivad andmepõhiste strateegiate väljatöötamist ja rakendamist ning tagavad andmeanalüüside kvaliteedi ja täpsuse. Palgaooteid: 120 000–170 000 dollarit aastas.

Üldoskused ja nõuded enne andmeteaduse töökohtadele kandideerimist

Andmeteaduse karjääri jätkamiseks, sealhulgas kaugtööandmeteaduse töökohtadel, on mitmeid võtmeoskusi ja kvalifikatsioone, mida peaksite omama:

 • Matemaatika ja statistika: Tugev arusaam matemaatilistest kontseptsioonidest ja statistilistest tehnikatest on oluline andmete analüüsimiseks ja tõlgendamiseks.
 • Programmeerimisoskused: Programmeerimiskeelte nagu Python, R või SQL valdamine on hädavajalik andmete töötlemise ja analüüsi jaoks.
 • Masinaõpe: Masinaõppe algoritmide ja nende rakenduste tundmine on oluline ennustavate mudelite loomiseks ja keerukate probleemide lahendamiseks.
 • Andmete visualiseerimine: Selged ja informatiivsed visualiseerimisoskused on olulised andmevaadete edastamisel tehnilistele mittevaldkonna sidusrühmadele.
 • Andmepuhastus: Oskused andmete puhastamisel, muundamisel ja korraldamisel on vajalikud andmekogumite ettevalmistamiseks analüüsiks.
 • Suured andmetehnoloogiad: Suurte andmehulga töötlemiseks võivad kasuks tulla suurte andmete tööriistade nagu Hadoop, Spark või Kafka tundmine.
 • Kommunikatsioon: Tugevad suhtlusoskused on vajalikud andmeleidude tõhusaks edastamiseks ja meeskonnaliikmetega erinevatest taustadest koostöö tegemiseks.
 • Probleemide lahendamine: Kriitilise mõtlemise ja loovate probleemilahendusoskuste omamine on oluline uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks andmetega seotud väljakutsetele.

Vastav asjakohane kraad valdkondades nagu arvutiteadus, statistika, matemaatika või sellega seotud distsipliinid võivad samuti olla kasulikud.

Lisaks võib praktiline kogemus praktikakohtade, projektide või veebikursuste kaudu suurendada teie tööalast konkurentsivõimet andmeteaduse tööturul.

Järeldus

Andmepäranduse valdkonna kõrgepalgalise töö saamiseks kasuta veebiplatvorme, et saada ligi suurepärastele võimalustele.

Seitsme mainitud platvormi kaudu saad ühendust tööandjatega ja klientidega, kes otsivad sinu andmepäranduse oskusi.

Loo tugevad profiilid, rõhutades oma andmepäranduse ekspertiisi. Taotle valikuliselt, näidates oma väärtust. Jätka proovimist ja õpi uusi oskusi, oodates tööpakkumist.

Loe teises keeles